Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic DR 21 - 7 kg

199,80 zł

Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic DR... - Karmy dla psów - Nowy Sącz

Opis

Zalecenia dotyczące stosowania karm weterynaryjnych: Podawanie karmy weterynaryjnej powinno odbywać się wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. W trakcie podawania karmy weterynaryjnej konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne u weterynarza. Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia nagle się pogorszy, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Dokonanie zakupu karmy weterynaryjnej jest jednoznaczne z przeczytaniem i zrozumieniem powyższych zaleceń. Jeśli Twój pies jest wrażliwy na pewne składniki pokarmu, możesz go wesprzeć specjalnie dostosowaną dietą. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic to wysokiej jakości sucha dieta opracowana dla psów z nietolerancjami pokarmowymi lub alergiami. Dietetyczna karma dla psów dostarcza Twojemu czworonożnemu przyjacielowi hydrolizowane białka jako wybrane źródło białka, co oznacza, że ma niski potencjał alergizujący. Nietolerancje lub alergie pokarmowe mogą wiązać się z problemami dermatologicznymi, takimi jak podrażnienia i łuszczenie się skóry. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic jest specjalnie opracowana, aby wspierać naturalną barierę skórną Twojego psa. Zawiera również cenne kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA, które sprzyjają dobrej strawności i prawidłowej pracy jelit. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów w celu zmniejszenia objawów nietolerancji materiałów źródłowych i składników pokarmowych. Wybrane źródło białka: zawiera hydrolizowane białka o niskiej masie cząsteczkowej. Ryż jako źródło łatwo przyswajalnych węglowodanów. Naturalna bariera ochronna skóry: wysoka zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych, aby wspierać funkcje skóry w dermatozach i nadmiernym wypadaniu włosów. Bezpieczeństwo trawienia: ważne składniki odżywcze mogą wspierać zrównoważone trawienie. Kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA mogą przyczyniać się do prawidłowego zdrowia jelit i skóry.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Nowy Sącz
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij