Noble audio trident

1 790,00 zł

Noble audio trident - Słuchawki - Nowy Sącz
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Noble Audio TridentUaktualnienie naszego poprzedniego trójprzetwornikowego projektu. Słuchawki Trident oferują bardziej wyeksponowane dolne i górne krańce pasma, by uzyskać wyrafinowaną wersję czegoś co można nazwać brzmieniem "pop". Trident to świetny wybór dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z monitorami dousznymi i dla tych, którzy chcą dodatkowych słuchawek do bardziej swobodnego użytku.Specyfikacja3 przetworników BA (zbalansowana armatura) na stronęZaktualizowany kształt i geometria NobleWykonane z precyzyjnie obrabianego aluminiumWystarczająco czułe by współpracować z większością smartfonów, a także przenośnych odtwarzaczy i wzmacniaczy.Ręcznie składane i parowaneOdpinany kabel ze standardowym złączem dwupinowym (0,78mm średnicy)

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pomimo dołożenia staranności zatrzegamy możliwość wystąpienia ewentualnych błędów w opisie lub cenie produktu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2020-05-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij