Męska Braun MGK 3220

119,00 zł

Męska Braun MGK 3220 - Substancje peelingujące - Nowy Sącz
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia MGK3220, trymer 6-w-1, 5 nasadek. Uniwersalny trymer o wyjątkowej wydajności cięcia w porównaniu z poprzednimi generacjami trymerów do zarostu Braun Trymer do brody 6-w-1, trymer do zarostu i włosów do stylizacji dla mężczyzn Niezawodne ostrza i 13 ustawień długości dla zapewnienia maksymalnej precyzji podczas stylizacji Akumulator Ni-MH umożliwiający 50 minut pracy po 10 godzinach ładowania Zaprojektowana i skonstruowana w Niemczech przez firmę Braun Nietępiące się ostrza Ten trymer do zarostu Braun z niezawodnymi ostrzami, które z łatwością tną długie i grube włosy bez uczucia ciągnięcia i szarpania, jest szybszy, ostrzejszy i bardziej wydajny Przycinanie długiego zarostu Utrzymaj dłuższą brodę lub włosy dzięki nasadce 11–20 mm. Zarost krótki i średni Nasadka do krótkiego zarostu pomaga utrzymać brodę krótką lub średniej długości (0,5–10 mm) oraz kilkudniowy zarost. Przycinanie włosów Precyzyjnie przycinaj włosy do żądanej długości, od 0,5 do 21 mm, za pomocą dwóch dwufunkcyjnych regulowanych nasadek. Zaznaczanie konturów i precyzyjne przycinanie Kształtuj precyzyjne brzegi i kontury dzięki głowicy trymera do zarostu. Użyj głowicy precyzyjnego trymera, aby przycinać włosy na wyjątkowo niewielkich obszarach. Przycinanie włosów w uszach i nosie Użyj nasadki do włosów w uszach i nosie, aby przycinać niepożądane włoski. Akumulator Ni-MH 50 min przycinania. Pełne naładowanie w 10 godzin. Niemiecka konstrukcja Ergonomiczna rączka umożliwia intuicyjne użycie. To wszystko sprawia, że stylizacja staje się czystą przyjemnością. Najlepszy zestaw do stylizacji Najlepszy zestaw do stylizacji typu „wszystko w jednym”, pomagający wykonać 6 zadań przy użyciu 1 urządzenia.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Substancje peelingujące
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij