FHU Okno-Lux autoryzowany punkt fabryczny Drutex

Ogłoszenie jest nieaktualne

FHU Okno-Lux autoryzowany punkt fabryczny Drutex - Usługi remontowo-budowlane - Nowy Sącz
FHU Okno-Lux autoryzowany punkt fabryczny Drutex - Usługi remontowo-budowlane - Nowy Sącz - zdjęcie 1FHU Okno-Lux autoryzowany punkt fabryczny Drutex - Usługi remontowo-budowlane - Nowy Sącz - zdjęcie 2FHU Okno-Lux autoryzowany punkt fabryczny Drutex - Usługi remontowo-budowlane - Nowy Sącz - zdjęcie 3

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

FHU Okno-Lux Autoryzowany Punkt Fabryczny DRUTEX Nowy Sącz

NOWY ADRES SIEDZIBY FIRMY

Przeniesiony z ul. pułk. Władysława Beliny-Prażmowskiego 11 na ul.Lwowska 101.(Centrum Lwowska).

strona www. https://okno-lux.com.pl/ https://www.drutex.pl/

Sprzedaż i montaż okien, drzwi, rolet w Nowym Sączu - FHU Okno-Lux
Firma Okno-Lux to autoryzowany przedstawiciel firmy Drutex i dystrybutor produktów tej marki z siedzibą w Nowym Sączu. W naszym asortymencie znaleźć można przede wszystkim wysokiej jakości okna o zróżnicowanych konstrukcjach, a ponadto drzwi, rolety i inne podobne produkty. W trosce o zadowolenie klientów dbamy o to, aby każdy element oferty wyróżniał się bezkonkurencyjną jakością, wysoką estetyką oraz przystępną ceną.

Ze względu na swoją rolę autoryzowanego dystrybutora okien drewnianych, aluminiowych i PCV firmy Drutex, oferujemy produkty, które znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale też na terenie całej Europy. Najlepszym dowodem na solidność i jakość wykonywanych przez nas okien PVC jest fakt, że zachwalane one są między innymi na wymagających rynkach: niemieckim i skandynawskim. Sprzedajemy również bramy garażowe „Wiśniowski”, nowoczesne systemy tarasowe oraz drzwi dopasowane kolorystycznie i stylistycznie do zamawianych okien. Szeroki asortyment zapewnia duże możliwości aranżacyjne. Nasze produkty świetnie sprawdzają się w budynkach i wnętrzach w każdym stylu, zachwycając wysoką estetyką oraz doskonałą funkcjonalnością.Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Okno-Lux

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi remontowo-budowlane
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-10-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Okno-Lux

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij