64audio u12t

9 999,00 zł

64audio u12t - Słuchawki - Nowy Sącz

Opis

64Audio U12t Doskonale uniwersalny64Audio U12t to model przeznaczony do szerokiego grona odbiorców, zdolny zadowolić inżyniera dźwięku pracującego w studio, jak i wymagającego najdrobniejszych szczegółów melomana. Wszystko to dzięki nieprawdopodobnie wiernej reprodukcji dźwięku - krystalicznie czystym wysokim tonom i ciepłym, dobrze kontrolowanym podłożu basowym.Technologia tia optymalizuje pracę słuchawki pod kątem redukcji częstotliwości rezonansu i tym samym, zapewnia czysty dźwięk bez niechcianych przygłosów. Komfort i bezpieczeństwoInżynierowie z firmy 64Audio zaprojektowali słuchawki w taki sposób, aby nadmierne ciśnienie, powstałe przy ich wkładaniu do przewodu usznego, mogło znaleźć ujście. Gwarantuje to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort słuchacza, ale także zapewnia lepsze odwzorowanie sceny dźwiękowej.Wszystkie tony pod kontroląW słuchawce umieszczono łączenie aż dwanaście przetworników armaturowych, zapewniając pokrycie każdego tonu, zaczynając od najwyższych rejestrów i na podstawie basowej kończąc. Cała ta orkiestra głośników złączona jest przez pasywną czterodrożną zwrotnicę, dzięki której można cieszyć się niezwykle gładkimi przejściami tonalnymi. Często korzystasz ze słuchawek i boisz się o uszkodzenie przewodu ? Z 64Audio to nie problem ! Wszystkie słuchawki 64Audio są wyposażone w wysokiej jakości posrebrzany przewód, który przedłuży życie Twoich słuchawek.Parametry 64Audio U12tCzułość: 108 dB SPLPasmo przenoszenia: 10 Hz - 20 kHzImpedancja: 12.6 Ohm @ 10 Hz - 20 kHzTłumienie pasywne: do 20 dBZłącze: 3.5 mm stereo jack kątowyKabel: 122cm z miedzi posrebrzanejTowary zamówione do 16:30 wysyłamy w tym samym dniuZamów teraz

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)

Nowy Sącz
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

ultrasone edition 15 veritas
12 999 zł
Rutka-Tartak
westone es-50
5 950,00 zł
Zieleniewo
final d8000
15 000 zł
Kielce

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij