sprzedam; Dwie Działki

399 000 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Szutrowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
63.03

Powierzchnia:
6330 m2

Ogrodzenie:
Tak

Dostępne media:

Kanalizacja - szambo
Prąd
Prąd - Siła
Woda - studnia
Woda miejska - w drodze

Kształt działki:
Równoległobok


Opis

Dwie działki Budowlano -rekreacyjna i rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną . Nr. 848/2 i 848/5 razem 63,3ar. Zezwolenie na budowę.Garaż-piwnice w ziemi ogród warzywny-Domek letniskowy staw rekreacyjny 450m2. Teren zagospodarowany. Cena 399000 do negocjacji.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Nowa Wieś - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Rzeszów i okolica (pow. m. Rzeszów w podkarpackim), Ogłoszenia Stalowa Wola i okolica (pow. stalowowolski w podkarpackim), Ogłoszenia Krosno i okolica (pow. m. Krosno w podkarpackim), Ogłoszenia Mielec i okolica (pow. mielecki w podkarpackim), Ogłoszenia Dębica i okolica (pow. dębicki w podkarpackim), Ogłoszenia Staszów i okolica (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Ropczyce i okolica (pow. ropczycko-sędziszowski w podkarpackim)