Sufitowy uchwyt do tv 14"-35" oraz projektorów 400CE Meliconi

416,56 zł

Sufitowy uchwyt do tv 14"-35" oraz projektorów... - Szafki RTV - Nowa Ruda

Opis

Wieszak Sufitowy 400 CE firmy Meliconi został zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi standardami VESA czyli ustandaryzowanym rozstawem śrub montażowych, a wszystko po to byś mógł dobrać wieszak odpowiedni do Twojego telewizora czy projektora. Standard VESA dla tego produktu wynosi 50-75-100-200-400 mm. Uchwyt posiada teleskopowy, regulowany wysięgnik od 400mm do 790mm. Przystosowany jest do telewizorów o wielkości od 14 do 35 cali. Rotacja pionowa 90⁰ , pozioma w osi uchwytu pełny obrót 360⁰. Uchwyt sufitowy do telewizorów oraz projektorów Meliconi 400CE idealnie nadaje się do zastosowania w biurach , szkołach czy placówkach gastronomicznych oraz wszędzie tam gdzie prowadzone są prezentacje przy wykorzystaniu projektorów. Dzięki montażowi do sufitu zaoszczędzisz dużo miejsca oraz nadasz nowoczesnego wyglądu swojemu wnętrzu. Jest praktyczny dzięki zastosowaniu regulowanego wysięgnika oraz możliwości pełnej rotacji wokół własnej osi.Wszystkie uchwyty Meliconi są opatrzone certyfikatem TUV SUD. Oznacza to, że każdy uchwyt został poddany badaniom przez międzynarodową organizację certyfikującą na utrzymanie 3-krotnie większego ciężaru niż jest deklarowany. Maksymalne obciążenie 35 kg
Materiał aluminium.

Produkt możesz zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz więcej informacji na temat produktu oraz dostępnych opcji dostawy w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowa Ruda
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Nowa Ruda
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szafki RTV
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Szafki RTV w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij