Praca w sklepie ogólnospożywczym Lewiatan Nowa Cerekwia

Praca w sklepie ogólnospożywczym Lewiatan Nowa... - Kasjerzy - Nowa Cerekwia
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Nowa Cerekwia
woj. opolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca za granicą:
Nie

Wymiar godzin:
pełen wymiar

Znajomość angielskiego:
Nie

Opis

Zatrudnię do pracy osobę umiejącą sobie zorganizować czas pracy w sklepie spożywczym w systemie dwuzmianowym.

Opis stanowiska:
praca na sali sprzedażowej samoobsługowej

Praca na pełny bądź niepełny etat w godzinach otwarcia sklepu tj. między godziną 7 a 22 również w weekendy.

Jakie będą Twoje zadania:
- wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję
- przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
- dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta
- odbieranie dostaw z towarami (dbanie o właściwą gospodarkę towarową)
- obsługa kasy fiskalnej (chęć przyuczenia)
- dbanie o czystość, porządek lokalu i dbanie o dobry wizerunek firmy

Czego oczekujemy od Ciebie:
- znajomości podstawowych zasad obsługi klienta
- energicznej i przyjaznej osobowości
- punktualności
- sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków
- uczciwości
- umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Mile widziana książeczka sanepidu.

Co Ci zapewnimy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- wynagrodzenie wypłacane w terminie
- pracę w systemie dwuzmianowym
- miłą atmosferę w pracy
- premie za pracę w weekendy

Wszystkich chętnych prosimy o wysyłanie swoich CV na adres email: praca[małpka]nclewiatan.pl

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 606... - pokaż cały
Obserwuj

Dane wystawiającego:
Jacek

Inne ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Kasjerzy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2020-07-16

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Jacek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ