Działka budowlana w Natalinie pod Lublinem

199 000 zł

Działka w Natalinie - parametry

Ulica:
Satelitarna

Rodzaj działki:
Budowlana

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
110.56

Powierzchnia:
1800 m2

Ogrodzenie:
Nie

Dostępne media:

Prąd

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
II


Działka budowlana na sprzedaż, Natalin - opis nieruchomości

Sprzedam działkę budowlaną w Natalinie 1800 m2, położoną przy ul. Satelitarnej (boczna ul. Ziemskiej). Działka ma bardzo praktyczne wymiary: szerokość 34m, długość 53m. Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Lublina. Blisko przystanek MPK i Biedronka. Działka położona w pierwszym pasie zabudowy w spokojnej okolicy. Działka jest równa i płaska, nasłoneczniona, bez nasadzeń, idealna pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaka. Dojazd drogą utwardzoną. Droga dojazdowa jest od południowej strony działki. Okolica to pola uprawne i domy jednorodzinne. Prąd w granicy działki. Pozostałe media w odległości ok. 130 m. Działka została wydzielona z większej 6000 m2. Ta większa też może być do sprzedaży jeżeli znajdzie nabywcę.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 199 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1800 m2 (18a).
Dostępne media: Prąd.
Nieruchomość położona jest w województwie lubelskim, w Natalinie, ulica: Satelitarna


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Natalin - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Lublin (pow. m. Lublin w lubelskim), Ogłoszenia Puławy (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Świdnik (pow. świdnicki w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Dęblin (pow. rycki w lubelskim), Ogłoszenia Kazimierz Dolny (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Poniatowa (pow. opolski w lubelskim)