Verbatim Store 'n' Go Secure 1TB

379,00 zł

Verbatim Store 'n' Go Secure 1TB - Przenośne dyski twarde - Namysłów

Opis

DYSK ZEWNĘTRZNY.VERBATIM SECURE HDD 1TB 2.5" USB 3.1 SZYFROWANY CZARNY - 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES, płynne szyfrowanie wszystkich danych na dysku w czasie rzeczywistym - Wbudowana klawiatura do wprowadzania kodów dostępu (do 12 cyfr) - Możliwość używania z telewizorem (funkcja niedostępna w przypadku dysków z normalnym szyfrowaniem) - USB 3.1 GEN 1 (dostępny również z USB 3.0 / USB 2.0) - Kontrolki LED zasilania / stanu szyfrowania - Nie zapisuje haseł na komputerze ani w pamięci ulotnej systemu, dzięki czemu jest to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze od szyfrowania programowego - Zgodność z komputerami PC i Mac - Obudowa wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego - Zasilanie: Z magistrali przez przewód USB - Interfejs: USB 3.1 GEN 1 - Materiał obudowy: Aluminium i tworzywo sztuczne - Kontrolka LED: Zasilanie, aktywność dysku HDD / SSD i stan szyfrowania - Masa produktu: ok. 283 gramy - Wymiary: 123,5 mm x 76 mm x 11 mm (dł. x szer. x wys.) - Temperatura podczas pracy: Od 5°C do 50°C - Temperatura podczas przechowywania: Od -40°C do 70°C - Wilgotność podczas pracy: Od 5 do 90%, bez kondensacji Zawartość opakowania: - Przenośny dysk Store 'n' Go z bezpiecznym dostępem za pomocą klawiatury - Przewód USB-CTM do USB-A (zawiera adapter USB-A do USB-CTM) - Oprogramowanie Nero Backup (niezgodne z systemami operacyjnymi Mac) - Skrócona instrukcja obsługi Wymagania - USB 3.1 GEN 1 (dostępny również z USB 3.0/2.0)* - PC: - Co najmniej procesor Intel Pentium II/50 MHz, 64 MB RAM - Windows 10, 8, 7 - MAC: - Co najmniej procesor Apple G, 64 MB RAM - System Mac OS X 10.4 lub nowszy *w celu uzyskania optymalnego działania dysk musi być podłączony do sterownika hosta USB 3.1 GEN 1.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Namysłów
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Namysłów
woj. opolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przenośne dyski twarde
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Seagate Game Drive 2TB do XBOX ONE
449,00 zł
Gierałcice
ADATA HV300 2TB (Czarny)
359,00 zł
Kędzierzyn-Koźle

Przenośne dyski twarde w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij