Do wynajecia Centrum Myszków grunt 10-50m2 obok Kaufland,Media expert

250,00 zł

Do wynajecia Centrum Myszków grunt 10-50m2 obok... - Pozostałe nieruchomości - Myszków
Do wynajecia Centrum Myszków grunt 10-50m2 obok... - Pozostałe nieruchomości - Myszków - zdjęcie 1Do wynajecia Centrum Myszków grunt 10-50m2 obok... - Pozostałe nieruchomości - Myszków - zdjęcie 2Do wynajecia Centrum Myszków grunt 10-50m2 obok... - Pozostałe nieruchomości - Myszków - zdjęcie 3Do wynajecia Centrum Myszków grunt 10-50m2 obok... - Pozostałe nieruchomości - Myszków - zdjęcie 4Do wynajecia Centrum Myszków grunt 10-50m2 obok... - Pozostałe nieruchomości - Myszków - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Myszków
woj. śląskie
pow. myszkowski
gm. Myszków

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Powierzchnia:
50 m2

Rok budowy:
2019

Obiekt nowy:
Nie


Opis

Oglloszenie grzecznościowe.
Proszę dzwonić pod podany numer!

Oferujemy do wynajęcia grunt w Myszkowie(42-300) doskonale nadający się zarówno pod pawilon mobilny o pow. ok 10m2 do 50m2 , jak również dużą reklamę w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy Media expert ,galerii handlowej , pawilonie Kaufland , lokalizacja posiada wiele zalet : jest to punk nie tylko dostępny przy parkingu pawiloniu z otwierającym się nowym marketem ale tez doskonale widoczny z dużego parkingu marketu Kaufland I Euro Agd, dodatkowo na lokalizacji jest przyłącze energii elektrycznej(oddzielna skrzynka)

Poprzednio w tym miejscu -jak na foto - punkt totolotka i kiosk art.przemysłowych ok 8m2(ok 10 lat funkcjonowania, emerytura)

podana cena jest ceną netto za 10m2 za pełny miesiąc , przy większej powierzchni 10-50m2 cena do uzgodnienia.

Powyższe nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. WSZELKIE SZCEGÓŁY najmu do uzgodnienia. KONTAKT TEL. PON. - SOB.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 502... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Myszków
woj. śląskie
pow. myszkowski
gm. Myszków

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Art

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe nieruchomości
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 467
Data dodania: 2019-07-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Art

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ