Następne

Materac Medyczny Hilding Pasodoble 160x200 - Sprzedam

1 759,00 zł


Opis

Przedmiotem ogłoszenia jest "Materac Medyczny Hilding Pasodoble 160x200"
Stan materaca: produkt nowy, na sprzedaż


Prozdrowotny materac medyczny Hilding Pasodoble 160x200 Prozdrowotny materac Hilding Pasodoble posiada status wyrobu medycznego - jest materacem zapewniającym rzetelne wsparcie i nieco twardsze podłoże snu. Jednocześnie pozwala zagłębić się Twojemu ciału w jego wkład w miejscach największego nacisku. Jeśli poszukujesz materaca, który dostarczy Tobie mocnego i solidnego wsparcia i zapewni Tobie nieco twardsze podłoże snu, to Pasodoble jest materacem wyraźnie dla Ciebie. To oczywisty wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu. Na sprężynach kieszeniowych po jednej stronie została umieszczona mata kokosowa, która podwyższa twardość materaca zachowując jednocześnie optymalną sprężystość i elastyczność. Po drugiej stronie zastosowano Sizal - naturalne włókno z agawy, które w innym stopniu podwyższa twardość materaca. Obie warstwy są nadzwyczajnie przewiewne, dzięki czemu cały wkład oddycha i śpimy zdrowo. Bezpośrednio pod pokrowcem została umieszczona po obu stronach pianka FlexiFoam nadająca dodatkową elastyczność i optymalną miękkość.


Opis wkładu:
7 - strefowe sprężyny kieszeniowe, po jednej stronie mata z naturalnego włókna kokosowego, po drugiej stronie Sizal - naturalne włókno z agawy, obustronnie warstwą wierzchnią jest 3 cm elastyczna pianka FlexiFoam

Twardość materaca - komfort:
Szczegółowe informacje na temat twardości tego materaca znajdziesz po przejściu na stronę sklepu. Link znajdziesz poniżej opisu.

Pokrowiec:
do wyboru Velvet lub Tencel Pokrowiec Velvet - bardzo miękki i miły w dotyku pokrowiec z pionierską technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, zapewnia zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki pokonujące alergeny, które wywołują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C. lub Pokrowiec Tencel - unikalny, antyalergiczny pokrowiec, wyprodukowany z nowatorskich włókien wiskozowych. Rewelacyjnie monitoruje poziom wilgotności materaca i przyswaja ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie pobudzają, w ekologiczny sposób zapobiegają rozkwitowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Wysokość materaca:
około 24 cm w pokrowcu Velvet, około 23 cm w pokrowcu Tencel

Standardowe wymiary:
80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200

Nietypowe wymiary:
materac nie występuje w nietypowych wymiarach

Gwarancja:
wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Sposób pakowania:
materac fabrycznie rolowany


Wysyłka:
Bezpłatna dostawa firmą kurierską lub spedycyjną na terenie Polski.

Przejdź do sklepu i zobacz więcej zdjęć i informacji na temat materaca. Poniżej znajdziesz bezpośredni link do oferty.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne