3M PF 140W9E Edge-to-Edge 14.0'' Widescreen Laptop |325x194mm|

279,00 zł

3M PF 140W9E Edge-to-Edge 14.0'' Widescreen Laptop... - Pozostałe akcesoria - Mysłowice

Opis

Filtr prywatyzujący 3M Filtr prywatyzujący PF 140W9E Edge-to-Edge 14.0 Technologia mikrożaluzji zapewnia światowej klasy skuteczną ochronę prywatności poprzez zaciemnienie ekranu po obu stronach 60-stopniowego kąta widzenia Ultracienki i ultraczuły na dotyk filtr prywatyzujący 3M™ zapewnia ochronę prywatności i stałą czułość na dotyk, nie utrudniając przy tym korzystania z urządzenia Niezwykła wyrazistość obrazu Doskonałe rozwiązanie do wysokiej rozdzielczości ekranów o wyższej gęstości pikseli Mniej widoczne ślady palców, lepiej widoczny obraz na ekranie Powierzchnia matowa, gładka w dotyku jak satyna Łatwy montaż, demontaż i czyszczenie Dodatkowa warstwa ochronna zabezpieczająca przed codziennymi zarysowaniami i kurzem Idealne dopasowanie do niektórych najcieńszych dzisiejszych urządzeń z ekranem dotykowym Ogranicza emisję światła niebieskiego z ekranu o 35% W 100% testowany ręcznie w celu zapewnienia jakości.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mysłowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Mysłowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe akcesoria
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Pozostałe akcesoria w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij