Lilia pełna 'apricot fudge' - 2 szt.

21,69 zł

Lilia pełna 'apricot fudge' - 2 szt. - Nasiona, cebulki - Myślachowice
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Myślachowice
woj. małopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Lilia pełna 'Apricot Fudge' to niesamowita odmiana lilii, która tworzy kwiaty wyglądem podobne do róż z fantazyjnie wystającymi pręcikami. Kwitnie na żółto-pomarańczowo, dorasta do 100 cm wysokości. Odmiana ta jest odporna na choroby i szkodniki, dobrze rośnie prawie na każdym stanowisku. Przyjemnie, delikatnie pachnie i z pewnością będzie piękną ozdobą w każdym ogrodzie. Można uprawiać ją także w pojemnikach. Lilie najlepiej rosną i najobficiej kwitną na stanowiskach słonecznych, tolerują także lekki cień. Nie zaleca się sadzić ich w pobliżu dużych drzew. Preferują glebę przepuszczalną i bardzo zasobną. Mają wysokie wymagania pokarmowe i należy je regularnie nawozić. W okresach suszy należy lilie podlewać i utrzymywać stałą wilgotność gleby. Na tym samym miejscu lilie można uprawiać od 3 do 5 lat, zimują w gruncie ale należy je zabezpieczyć przed mrozem. W opakowaniu znajdują się 2 szt. cebulek. Termin sadzenia: kwiecień - maj lub wrzesień - październik Głębokość sadzenia: 12-15 cm Rozstaw sadzenia: 20 cm Kwitnienie: lipiec - sierpień Kolor kwiatów: żółto-pomarańczowy Wykopywanie: zimuje w glebie, należy okryć  

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Myślachowice
woj. małopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nasiona, cebulki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij