HP 255 G7 (2D309EA) Srebrny

2 499,00 zł

HP 255 G7 (2D309EA) Srebrny - Laptopy - Myślachowice

Szczegóły

Producent:
HP

Procesor:
AMD

System operacyjny:
Windows 10


Opis

Komputer przenośny HP 255 G7 Połącz się za pomocą komputera przenośnego HP 255 z najnowszą technologią i wytrzymałą obudową, która pomaga chronić urządzenie. Realizuj zadania biznesowe z procesorem AMD Ryzen™ i podstawowymi narzędziami do współpracy. Gotowy do pracy w firmie Dzięki komputerowi HP 255 o smukłej, lekkiej konstrukcjizachowasz swój mobilny styl pracy. Wytrzymała obudowa chronikomputer przenośny, aby wyglądał równie profesjonalnie jak jegoużytkownik. Zadbaj o przyszłość Twojej firmy. Komputery HP w pełniwykorzystują możliwości systemu Windows 10 Pro, chroniącużytkowników przed zagrożeniami oraz maksymalizując łatwośćzarządzania i wydajność na potrzeby firmy. Szybko podłączaj się do sieci przewodowej i urządzeńperyferyjnych w biurze lub w domu dzięki portom RJ-45 i HDMI. Oprogramowanie układowe Trusted Platform Module (TPM) oferujefunkcję obsługi szyfrowania sprzętowego, pomagajączabezpieczyć dane, wiadomości e-mail i tożsamość użytkowników. Oprogramowanie HP Noise Cancellation pomoże wyeliminowaćzakłócenia z otoczenia, w tym dźwięki klawiatury..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Myślachowice
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Myślachowice
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Laptopy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Laptopy w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij