Motycz/działka/12a

250 000 zł

Działka Motycz sprzedam, pow. 1208 m2  (12.1a), uzbrojona
Działka Motycz sprzedam, pow. 1208 m2  (12.1a), uzbrojona - zdjęcie 1Działka Motycz sprzedam, pow. 1208 m2  (12.1a), uzbrojona - zdjęcie 2Działka Motycz sprzedam, pow. 1208 m2  (12.1a), uzbrojona - zdjęcie 3Działka Motycz sprzedam, pow. 1208 m2  (12.1a), uzbrojona - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Motycz
woj. lubelskie

Działka w Motyczu - parametry

Powierzchnia:
1208 m2

Dostępne media:

Prąd

Działka na sprzedaż, Motycz - opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Motyczu (gm. Konopnica) o powierzchni ok. 12a. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami:Powierzchnia: nieruchomość składa się z 2 sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni ok. 12a (800 i 408m2), o kształcie nieregularnym (patrz: zdjęcia).Media: w drodze gminnej (ok. 50m) sieć wodociągowa, skrzynka elektryczna na działce, przy działce sieć gazowa.Droga: wjazd drogą utwardzoną ok. 50m od drogi gminnej. Udział w drodze dojazdowej.Przeznaczenie: w oczekiwaniu na wydanie decyzji o warunkach zabudowy, studium przewiduje zabudowę MN.Stan prawny: Księga Wieczysta bez wpisów w dziale III i IV.Okolica: teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna, liczne nasadzenia i drzewa na działce, świetny dojazd do Lublina od ul. Wojciechowskiej.Zapraszam na prezentację !


::oferta eksportowana z programu mediaRent::

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 250 000 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 1208 m2 (12.1a).
Dostępne media: Prąd.
Nieruchomość położona jest w województwie lubelskim, w MotyczuZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (81) 584... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Motycz
woj. lubelskie

Dane wystawiającego:
Wojciech Gocki
(Biuro Nieruchomości KWADRAT)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-08-11

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wojciech Gocki
(Biuro Nieruchomości KWADRAT)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij