Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony roślin używane faktura VAT dowóz na życzenie klienta

140,00 zł

Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów
Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 1Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 2Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 3Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 4Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 5Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 6Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 7Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 8Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 9Szafy metalowe BHP szafki na środki ochrony r... - Meble - Mołożów - zdjęcie 10
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Mołożów
woj. lubelskie
pow. hrubieszowski
gm. Mircze

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Witam serdecznie. Sprzedam szafki metalowe dla rolnictwa, główne do magazynowania środków ochrony roślin. Jest to prawnie wymagane przez ARiMR. Wystawiam fakturę VAT. Cena 140 zł stuka brutto. Dowóz na życzenie za dopłatą. Polecam. Kontakt całodobowo pod numerem 725 002 013

Takie szafy "chodzą" na Allegro po około 300 zł. Nie wierzysz? Wejdź, sprawdź, wyszukaj sam! To nic nie kosztuje! Łatwo się przekonać. U mnie takie szafeczki sprzedajemy poniżej połowy wartości rynkowej, czyli za 140 zł sztuka. Kontakt całodobowo pod numerem tel 725 002 013 . Nie odwlekaj na później, bo łatwo zapomnieć. Zapraszam na oględziny i kupno.

CENA NETTO TO TYLKO 113,82 PLNZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 725... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mołożów
woj. lubelskie
pow. hrubieszowski
gm. Mircze

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Ariel Kozak

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 122
Data dodania: 2019-04-07

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ariel Kozak

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij