FACELIA BŁĘKITNA nasiona facelii błękitnej do siewu materiał siewny wysyłka kurierem łubin peluszka

13,00 zł

FACELIA BŁĘKITNA nasiona facelii błękitnej do... - Nasiona, cebulki - Mołożów
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Mołożów
woj. lubelskie
pow. hrubieszowski
gm. Mircze

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Sprzedam bardzo ładne nasiona facelii. Nasze perfekcyjne nasiona cechują się dużą siłą kiełkowania, równomiernym wschodem oraz wyrównanym dojrzewaniem do zbioru. Nasionka jeden rok po centrali nasiennej. Prawidłowy proces uprawy i właściwe dosuszenie powodują wysoką przydatność do siewu szczególnie w pszczelarstwie jako roślina miododajna. Dysponujemy również kurierem. Wysyłka kurierska na ogół w dniu złożenia zamówienia. Ponadto dostępna gryka seraleda reczka gorczyca łubin peluszka kukurydza bobik bób słonecznik siemię lniane. Co komu potrzeba. Jestem z woj. Lubelskiego. Kontakt 723 034 013 zdjęcia przedstawiają sprzedawany produkt i są mojego autorstwa.

OFERUJĘ NASIONA NA PASZĘ, DO SKARMIANIA PRZEZ RYBY, DO SPORZĄDZANIA MIESZANEK PASZOWYCH DLA PTAKÓW ORAZ DO TŁOCZENIA OLEJU.

NIE SPRZEDAJĘ NASION Z PRZEZNACZENIEM DO SIEWU.

Odbiorca sam decyduje o przeznaczeniu (zastosowaniu) zakupionych nasion. Nie posiadam i nie obracam materiałem siewnym.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 723... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mołożów
woj. lubelskie
pow. hrubieszowski
gm. Mircze

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Ariel

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nasiona, cebulki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 91
Data dodania: 2020-05-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ariel

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij