Następne

Hel do balonów, butla z helem, pompowanie, nabijanie balonów


Opis

Jerzy Mazur MAZPOŻ Autoryzowany Zakład Konserwacji
i Naprawy Sprzętu Ppoż.

Siedziba Firmy:
Mokre 59, 22-400 Zamość
(boczna ul. Łanowej - przed lotniskiem/giełdą)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 7 do 16
Sobota od 8 do 14

Dzięki wykorzystaniu helu balony mogą lekko unosić się w powietrzu i stanowią wspaniałą ozdobę. To także świetny wybór na wszelkiego rodzaju uroczystości: ślub, urodziny dziecka, festyn, wieczór kawalerski/panieński oraz inne imprezy okolicznościowe. Przeważnie hel do balonów kojarzy nam się z piknikami dla dzieci oraz wesołym miasteczkiem, ale czy można kupić go i wykorzystać samemu do napompowania balonów? Oczywiście, że tak! Jest możliwość zakupu takiej butli na własność lub jej wypożyczenia, wiąże się to tylko z wpłaceniem kaucji za butlę - zwrotną przy oddaniu.

Oferujemy również pompowanie balonów helem (dowolną ilość) na miejscu w siedzibie firmy. Można przyjechać z własnymi balonami.

W ofercie posiadamy butle helowe 8 L (1,1 m3 - dwukrotnie większa pojemność niż w butlach jednorazowych sprzedawanych na portalach internetowych) i nie tylko.

Więc jeżeli chcecie urozmaicić swoje wydarzenie serdecznie zapraszamy do siedziby firmy :)

Więcej informacji pod nr. tel. 605-279-340 lub email.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Mokre - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne