Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-Mizer nr 2 ***StanDrew***

8 200,00 zł

Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz
Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 1Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 2Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 3Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 4Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 5Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 6Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 7Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 8Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 9Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 10Ostrzałka i rozwierak do pił taśmowych Wood-M... - Pozostałe artykuły do... - Mojusz - zdjęcie 11
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Mojusz
woj. pomorskie
pow. kartuski
gm. Sierakowice

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Ostrzarka Wood-Mizer jest urządzeniem napędzanym jednofazowym asynchronicznym silnikiem elektrycznym o mocy 018 kW i obrotach znamionowych 2800 obr/min. Silnik ten charakteryzuje się długim okresem bezawaryjnej pracy ze względu na brak szczotek i komutatorów. Jest zatem najlepszym rozwiązaniem dla ostrzarek gdzie obecność ścierniwa opiłków metalu oraz oleju dyskwalifikuje inne napędy.

Ostrzarkę Wood-Mizer charakteryzuje łatwość zakładania i zdejmowania brzeszczotu.W momencie zakładania brzeszczotu można odchylić do tyłu głowicę ostrzącą a dodatkowy uchwyt na docisku brzeszczotu pozwala na łatwe jej włożenie i dociśnięcie. Skrzynka elektryczna wraz z elementami sterującymi została zainstalowana z prawej strony ostrzarki umożliwiając w ten sposób swobodny dostęp operatorowi.

Podane ceny są cenami nettoZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 607... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mojusz
woj. pomorskie
pow. kartuski
gm. Sierakowice

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Danuta
(StanDrew)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły do domu i ogrodu
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 51
Data dodania: 2018-02-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Danuta
(StanDrew)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij