WOOX R4024 Inteligentna smart kamera IP WiFi Full HD 1080p

179,90 zł

WOOX R4024 Inteligentna smart kamera IP WiFi Full... - Kamery CCTV - Mińsk Mazowiecki

Opis

Zacznij żyć SMART Woox Home prezentuje inteligentną kamerę IP dzięki której będziesz mógł z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu tabletu lub smartphone sprawdzić co aktualnie dzieje się w Twoim domu. Dzięki dwukierunkowej komunikacji audio będziesz mógł nawet porozmawiać z domownikami widząc ich jednocześnie na ekranie swojego telefonu. Kamera może również służyć do monitoringu podczas Twojej nieobecności, na karcie MicroSD nagra materiał wideo a nawet wyśle na telefon lub tablet powiadomienie o wykryciu ruchu lub dźwięku. Wysyłając przez aplikację komunikaty głosowe, kamera odtwarzając je znakomicie spełnia rolę prewencyjną odstraszając potencjalnych intruzów. Dioda podczerwieni o zasięgu do 10m sprawia że kamery możesz używać również w nocy, na przykład do bezinwazyjnego monitorowanie snu swojego dziecka. Nie spuszczaj swojego domu z oka i żyj SMART. Kompatybilność z Amazon Alexa, Google Assistant (Google Home) czy IFTTT umożliwia sterowanie kamerą poleceniami głosowymi Kamera z możliwością podłączenia do domowej sieci Wi-Fi i sterowania z poziomu tabletu lub smartphone (Android, iOS) Możliwość sterowania urządzeniem zarówno z sieci domowej jak i dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu Niezwykle prosta i intuicyjna instalacja bez konieczności zaawansowanej konfiguracji routera Niewielkich rozmiarów kamera IP smart z jakością obrazu Full HD 1080p Umożliwia podgląd na żywo z smartphone lub tabletu wydarzeń w miejscu instalacji kamery Doskonała jakość obrazu dzięki zastosowaniu przetwornika CMOS 1/4" Wbudowany slot na kartę MicroSD (do 128GB) umożliwia lokalny zapis zdarzeń Dwukierunkowe audio (kamera posiada głośnik i mikrofon) umożliwia komunikację głosową Powiadomienia na smartphone lub tablet po wykryciu ruchu lub dźwięku w pomieszczeniu Dioda podczerwieni umożliwia monitoring w ciemności na odległość do 10m Sterowanie z poziomu darmowej aplikacji WooxHome dostępnej na systemy Android oraz iOS Transmisja AV pomiędzy smartphone a kamerą realizowana jest bezpiecznym, szyfrowanym kanałem Kamera na elastycznej nóżce umożliwiającej łatwą zmianę kąta widzenia.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kamera IMILAB C21
163,50 zł
Warszawa
Imilab A1
229,00 zł
Płock

Kamery CCTV w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij