Sprzątanie, pielęgnowanie grobów


Opis

W ramach opieki nad miejscami pamięci zapewnimy utrzymanie czystości nagrobków, usuwamy wypalone znicze oraz zwiędłe kwiaty, odśnieżamy pomnik i porządkujemy otoczenie. Myjemy pomniki jeśli wybiorą Państwo taką usługę. Po każdej usłudze sprzątania zapalamy jeden znicz gratis. Następnie po wykonaniu usługi przesyłamy dokumentacje fotograficzną przed i po wykonaniu usługi na e-maila. Oferujemy sprzątanie na święta oraz w całym roku kalendarzowym np: rocznica śmierci, urodzin itp. wedle zamówienia. Zawsze staramy się zrealizować życzenia klienta nawet jeśli nie należą one do naszej standardowej działalności.

Napisz i zapytaj, a my doradzimy, pomożemy i dołożymy wszelkich starań aby zrealizować Twoje zlecenie
.
Zlecenia na terenie cmentarzy Mińska Mazowieckiego

Poniżej podajemy cennik za poszczególne usługi:

sprzątanie
Grób pojedynczy 70 PLN
Grób podwójny 90 PLN
Grobowiec 110 PLN

sprzątanie + mycie
Grób pojedynczy 95 PLN
Grób podwójny 140 PLN
Grobowiec 170 PLN

usługa dodatkowa
Sprzątanie po pogrzebie 50 PLN
Sprzątanie po pogrzebie jest usługą dodatkową zamawiana w połączeniu ze sprzątaniem lub też myciem nagrobka. Sprzątanie po pogrzebie obejmuje selekcje wiązanek, usuniecie wypalonych zniczy oraz zwiędłych kwiatów. Po wykonaniu usługi przesyłamy dokumentacje fotograficzna przed i po wykonaniu usługi.

Aby złożyć zamówienie napisz e-mail, lub zadzwoń/możliwe spotkanie osobiste. Wpisz rodzaj usługi, podaj swoje dane( imię, nazwisko, nr. telefonu, e-mail), adres cmentarza, dane zmarłego( imię, nazwisko, data urodzenia, data śmierci, rząd, kwaterę) i termin realizacji.
Następnie dokonaj płatności na wysłany przez nas nr konta/lub osobiście.

Polecamy


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Mińsk Mazowiecki - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Warszawa i okolica (pow. m. st. Warszawa w mazowieckim), Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock i okolica (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Wołomin i okolica (pow. wołomiński w mazowieckim), Ogłoszenia Michałowice-Osiedle i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Marki i okolica (pow. wołomiński w mazowieckim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Mińsku Mazowieckim lub w całym województwie mazowieckim.