Sprzątanie, pielęgnowanie grobów

Sprzątanie, pielęgnowanie grobów - Pozostałe usługi - Mińsk Mazowiecki
Sprzątanie, pielęgnowanie grobów - Pozostałe usługi - Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 1Sprzątanie, pielęgnowanie grobów - Pozostałe usługi - Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 2Sprzątanie, pielęgnowanie grobów - Pozostałe usługi - Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 3Sprzątanie, pielęgnowanie grobów - Pozostałe usługi - Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 4
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

SPRZĄTANIE GROBÓW

W ramach opieki nad miejscami pamięci zapewnimy utrzymanie czystości nagrobków. Usuwamy wypalone znicze oraz zwiędłe kwiaty, odśnieżamy pomnik i porządkujemy otoczenie, myjemy pomniki, pastujemy. Po każdej usłudze sprzątania zapalamy jeden znicz gratis. Oferujemy opiekę nad grobami jednorazowo jak i w pakietach całorocznych np: Wszystkich Świętych, Wielkanoc, rocznica śmierci, urodzin, dzień mamy itp. Zawsze staramy się zrealizować życzenia klienta nawet jeśli nie należą one do naszej standardowej działalności. Wykonujemy dokumentację fotograficzną przed i po usłudze i przesyłamy na e-maila oraz zapalamy znicz gratis.
Napisz i zapytaj, a my doradzimy, pomożemy i dołożymy wszelkich starań aby zrealizować Twoje zlecenie.

Realizujemy zlecenia na terenie cmentarzy: Mińska Mazowieckiego oraz w obrębie 35 km. od miasta Mińsk Mazowiecki. np. Cegłów, Jakubów, Ignaców, Mrozy, Kiczki, Kałuszyn, Dobre, Długa Kościelna, Dębe Wielkie itp...

Sprzątanie po pogrzebie

prace ogrodnicze przy grobie ziemnym. *********Można za naszym pośrednictwem zakupić z dowozem:
znicze(zapalić), stroiki, wiązanki, kwiaty doniczkowe żywe, kwiaty sztuczne i żywe... ************

Jeśli grób zdobią kwiaty żywe możecie zamówić ich podlewanie częstotliwość ustalacie Państwo sami.

Zapraszam do utworzenia własnego pakietu rocznej opieki nad grobami w wyznaczonym przez Państwa terminach. Pozawala on na zaoszczędzeniu kilkudziesięciu złotych w stosunku rocznym i i utrzymaniu pomnika w doskonałym stanie, a jednocześnie spokój i monitorowanie postępu naszych prac w przesyłanej przez nas dokumentacji zdjęciowej.

Bardzo prosimy aby składanie zamówień na wykonanie prac nie odkładali Państwo w czasie, zdarza się bowiem, iż otrzymujemy je zbyt późno i nie jesteśmy w stanie ich przyjąć zwłaszcza w okresie przedświątecznym.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 691... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Agata

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 35
Data dodania: 2017-10-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj oferty w okolicy

Agata

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ