Fotografia ślubna, Fotograf ślubny. Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Krotoszyn, Milicz, Rawicz


Opis

Fotografia ślubna jest naszą pasją, sposobem na życie (zawsze uważaliśmy że w życiu najważniejsze jest robić to co najbardziej się lubi).

Pracujemy zawsze na maksimum naszych możliwości. Uwieczniamy najpiękniejsze momenty, które chcielibyście zachować, chwile które będą Was wzruszać dziś, jutro, zawsze. W trakcie reportaży ślubnych staramy się być jak najmniej widoczni, co jest ważne szczególnie dla najbardziej zestresowanych w tym dniu, ale też podajemy cenne wskazówki pilnując by nic nie zepsuło tych najpiękniejszych chwil. Jeżeli okaże się, że potrzebujecie naszej pomocy, pomagamy rozładować napięcie, bo zdajemy sobie sprawę, że nie każdy dobrze czuje się przed obiektywem.

Pracujemy na sprzęcie z najwyższej półki, dysponujemy bogatym zapleczem rekwizytów, które wykorzystujemy podczas plenerów. Wprowadziliśmy możliwość wynajęcia: napisu love, fotobudki oraz auta do ślubu.

Jeżeli nasze zdjęcia przypadły Wam do gustu, zapraszamy do kontaktu :)

W naszych galeriach znajdziecie fotografie wybrane z wielu tysięcy, ale jesteśmy też otwarci na Wasz sposób kreowania siebie samych. Zapraszamy!!!!

Zapraszamy do sprawdzenia OPINII o nas.

https://www.facebook.com/pg/StudioFotosWBartnikach/reviews/?ref=page_internal

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu sprawdzenia wolnego terminu.

www.fotos.net.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Milicz - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Leszno (pow. m. Leszno w wielkopolskim), Ogłoszenia Oleśnica (pow. oleśnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Ostrów Wielkopolski (pow. ostrowski w wielkopolskim), Ogłoszenia Rawicz (pow. rawicki w wielkopolskim), Ogłoszenia Krotoszyn (pow. krotoszyński w wielkopolskim), Ogłoszenia Wołów (pow. wołowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Wisznia Mała (pow. trzebnicki w dolnośląskim)