Smoeczek do butelki 0+ dla dzieci dziecko

29,00 zł

Smoeczek do butelki 0+ dla dzieci dziecko - Smoczki - Mikołów

Opis

MAM 9077893 Smoczek do butelek 0 0+ bardzo wolny - Rekomendacja WellSupplyMAM BABY smoczek do butelki 0+miesięcy.
Przepływ, kształt i długość smoczka spełnia potrzeby dziecka w miarę jego rozwoju. Smoczek pozwala dziecku zachować nawyki nabyte podczas karmienia piersią.
Może ono pobierać pokarm, oddychać i robić przerwy w swoim naturalnym rytmie, dzięki czemu jest spokojne tak jak przy karmieniu piersią.
By zainicjować wypływ mleka, podobnie jak przy karmieniu piersią, dziecko musi wytworzyć podciśnienie. W ten sposób może ono utrzymać naturalne odruchy ssania, co ułatwia przechodzenie z karmienia piersią na karmienie za pomocą systemu Calma i odwrotnie.
Wolny przepływ Opracowany wspólnie z ekspertami medycznymi silikonowy smoczek do butelki MAM jest instynktownie akceptowany przez dzieci. Jego miękka, silikonowa powierzchnia oraz wyjątkowy kształt przypominają pierś mamy, co sprawia, że przejście z karmienia piersią, na butelkę jest wyjątkowo łatwe.94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu. Dzięki odpowiedniej budowie smoczek zawsze zachowuje swój kształt podczas karmienia. Unikalna budowa smoczka zapobiega jego przesuwaniu, dzięki czemu pozostaje tam, gdzie jego miejsce – w buzi dziecka. Zastosowanie zaworu powietrza zapobiega zapadaniu się smoczka podczas karmienia i zapewnia równomierny przepływ pokarmu, dzięki czemu dziecko nie denerwuje się i pozostaje spokojne. Smoczki MAM pasują do wszystkich butelek MAM (także MAM Trainer). Są odpowiednie dla wszystkich rodzajów napojów dla dzieci.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Kod Produktu: 775973EAN: 9001616705502

Ogłoszenie wystawione przez firmę. Smoeczek do butelki 0+ dla dzieci dziecko, możesz zamówić bezpośrednio na stronie sklepu. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu i zobacz szczegółowy opis produktu oraz informacje na temat opcji dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mikołów
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Well Supply)

Mikołów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Smoczki
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-05-15

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Well Supply)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij