Logitech MX Vertical

429,00 zł

Logitech MX Vertical - Myszki - Mikołów

Opis

JESZCZE LEPSZA ERGONOMIA Nowy poziom wygody dzięki zaawansowanej, ergonomicznej myszy MX Vertical ERGONOMIA I WYDAJNOŚĆ Mysz MX Vertical to zaawansowana mysz ergonomiczna łącząca w sobie naukowo opracowaną konstrukcję z doskonałą wydajnością serii Logitech MX. Odrzuć dyskomfort dzięki myszy zaprojektowanej do zmniejszania obciążenia mięśni, redukowania ucisku nadgarstka i polepszania ułożenia dłoni. NATURALNA POZYCJA UŚCISKU DŁONI Naturalna pozycja uścisku dłoni myszy MX Vertical redukuje obciążenie mięśni o 10% i umożliwia bardziej ergonomiczne ułożenie dłoni. PIONOWY KĄT 57° ZAPEWNIAJĄCY LEPSZE UŁOŻENIE NADGARSTKA Unikalny, pionowy kąt 57° myszy MX Vertical zmniejsza ucisk nadgarstka, podczas gdy kciuk wygodnie spoczywa na podpórce. PRZETESTOWANA PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW. ZATWIERDZONA PRZEZ ERGONOMISTĘ. Mysz MX Vertical została stworzona i przetestowana pod kątem kryteriów określanych przez wiodących ergonomistów — polepszanie ułożenia, zmniejszenie obciążenia mięśni i redukcja ucisku nadgarstka. 4 × MNIEJSZE RUCHY DŁONIĄ Zaawansowane optyczne śledzenie ruchu z dedykowanym przełącznikiem prędkości kursora pozwala czterokrotnie ograniczyć ruchy dłoni — redukując zmęczenie mięśni i dłoni. Prędkość i precyzję kursora można dostosować w oprogramowaniu Logitech Options. WYGODNY KSZTAŁT Z CHROPOWATĄ POWIERZCHNIĄ Mysz MX Vertical jest dopasowana do ludzkiej dłoni i delikatna w dotyku. Jej unikalny kształt jest zaprojektowany tak, aby pasował do wielu typów i rozmiarów dłoni, podczas gdy chropowata, gumowa powierzchnia gwarantuje pewny i naturalny chwyt. PRZEŁĄCZNIK PRĘDKOŚCI KURSORA Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zmienić szybkość i precyzję kursora, a tym samym uzyskać optymalną kontrolę. Mysz MX Vertical jest wyposażona w precyzyjny, najlepszy w swojej klasie czujnik o rozdzielczości 4000 dpi, który pozwala czterokrotnie ograniczyć ruchy dłoni. DOSKONAŁE KÓŁKO PRZEWIJANIA Wykonuj zadania szybciej dzięki precyzyjnemu kółku przewijania i wygodnemu kliknięciu środkowym przyciskiem. SZYBKIE ŁADOWANIE Żywotność akumulatora wynosi cztery miesiące po pełnym naładowaniu, a po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny. Użyj kabla do ładowania USB-C, aby naładować urządzenie. OBSŁUGA TECHNOLOGII EASY-SWITCH™ I FLOW Podłącz do trzech urządzeń i bezproblemowo przełączaj się pomiędzy nimi, klikając przycisk lub przenosząc kursor z jednego ekranu na drugi dzięki technologii Logitech Flow. TRZY MOŻLIWOŚCI ŁĄCZENIA Podłącz mysz MX Vertical przy użyciu dołączonego kabla do ładowania USB-C, odbiornika Logitech Unifying lub technologii Bluetooth®. Aby w pełni wykorzystać możliwości produktu z technologią Bluetooth, należy zaktualizować system operacyjny komputera do najnowszej wersji..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mikołów
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Mikołów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Myszki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Mysz CHERRY MC 4900
529,99 zł
Legnica
HP Ash Silver Spectre Mouse 700 3NZ70AA
281,99 zł
Chruszczobród
Asus ROG Pugio II
559,00 zł
Komorniki
Mysz RAZER Naga X
362,86 zł
Knurów

Myszki w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij