Dwupak Josera, 2 x 15 kg - Kids

369,80 zł

Dwupak Josera, 2 x 15 kg - Kids - Karmy dla psów - Mikołów

Opis

Składy karm Josera opierają się na naukowo opracowanych formułach. Karmy Josera produkowane są wyłącznie z surowców wysokiej jakości, pochodzących z Niemiec. Opiekę i troskę, a także wspólną radość z sukcesu - wszystko to znajdziesz w karmach Josera. Karma Josera - smak przyjaźni! Karmy Josera w skrócie: Opakowanie szczelnie zamykane na suwak nieprzepuszczający zapachów Bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów Wykorzystane w procesie wytwarzania mięso pochodzi z przemysłu spożywczego Spełnia najwyższe wymagania AAFCO z USA, jakość kontrolowana w Niemczech Z systemem substancji czynnych Life Protect - zapobiegawcze wspieranie zdrowia organizmu Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj: Josera High Energy

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mikołów
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Mikołów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij