Butelka antykolkowa dla dzieci dziecko 260 ml

49,00 zł

Butelka antykolkowa dla dzieci dziecko 260 ml - Butelki - Mikołów

Opis

TT 42256975 Butelka antykolkowa ADVANCED 1x260 ml - Rekomendacja WellSupply
BUTELKA jest innowacyjna i nowoczesna, a ponadto sprawia, że karmienie butelką staje się dla mamy i dziecka bardziej naturalną czynnością.
Butelka idealnie nadaje się do karmienia dzieci, których mamy planują karmienie piersią, ponieważ pozwala łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką. Dziecko może korzystać z naturalnego mleka matki niezależnie od tego, czy jest ona przy nim czy też nie.
Smoczek o naturalnym kształcie, który ułatwia dziecku utrzymanie go w ustach oraz innowacyjny system antykolkowy sprawiają, że to najbardziej naturalna z butelka
Butelka antykolkowa ADVANCED GIRL Tommee Tippee 260 ml Dla rodziców nie ma nic ważniejszego niż komfort i dobre samopoczucie dziecka. Właśnie dlatego w naszym najnowszym, innowacyjnym modelu butelki antykolkowej Tommee Tippee wykorzystaliśmy nagradzany smoczek imitujący kobiecą pierś.
Butelka antykolkowa ADVANCED Tommee Tippee 260 ml Dla rodziców nie ma nic ważniejszego niż komfort i dobre samopoczucie dziecka. Właśnie dlatego w naszym najnowszym, innowacyjnym modelu butelki antykolkowej Tommee Tippee wykorzystaliśmy nagradzany smoczek imitujący kobiecą pierś. Oparta na unikalnej trzyczęściowej konstrukcji technologia antykolkowa wyciąga pęcherzyki powietrza z mleka, a zawór w kształcie gwiazdki zapobiega przelewaniu się pokarmu w górę rurki. Efekt, 80% mniej gazów, ulewania i grymaszenia** oraz 100% więcej uśmiechu. Dodatkowo rurka z czujnikiem ciepła, gwarantuje właściwą temperaturą pokarmu dla Twojego dziecka.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Kod Produktu: 771580EAN: 5010415225696

Ogłoszenie wystawione przez firmę. Butelka antykolkowa dla dzieci dziecko 260 ml, możesz zamówić bezpośrednio na stronie sklepu. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu i zobacz szczegółowy opis produktu oraz informacje na temat opcji dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mikołów
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Well Supply)

Mikołów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Butelki
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-07-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Well Supply)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij