Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo

111 420 zł

Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo
Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 1Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 2Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 3Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 4Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 5Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 6Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 7Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 8Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 9Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 10Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 11Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 12Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 13Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 14Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 15Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo - Działki na sprzedaż - Mezowo - zdjęcie 16
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Mezowo
woj. pomorskie
pow. kartuski
gm. Kartuzy

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
90.00

Powierzchnia:
1238 m2


Opis

MEZOWO - k/ Kartuz i Kiełpina , działki budowlane oddalona ok.150 m od jeziora 0 pow. 1238m2 i 1497m2. Nasłoneczniona, teren płaski, dojazd od ulicy około 100m utwardzony płytami . Woda i prąd znajduje się w granicy działki. Wyjątkowe położenie nieruchomości z panoramą na całą okolice i widokiem na jezioro które ma pow. około 55ha. Jest bardzo czystym i zadbanym jeziorem. Bardzo dobry dojazd komunikacyjny, w niedalekiej odległości znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, kościół, przychodnia zdrowia, sieć sklepów. Bardzo atrakcyjna nieruchomość . Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć pełną ofertę naszego biura, zapraszamy na naszą stronę: http://www.horyzont-n.pl

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 513... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mezowo
woj. pomorskie
pow. kartuski
gm. Kartuzy

Dane wystawiającego:
Longina Szpinek
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 607
Data dodania: 2017-02-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Longina Szpinek
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ