Następne

Działka budowlana na sprzedaż, 1238m², Mezowo

111 420 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
90.00

Powierzchnia:
1238 m2


Opis

MEZOWO - k/ Kartuz i Kiełpina , działki budowlane oddalona ok.150 m od jeziora 0 pow. 1238m2 i 1497m2. Nasłoneczniona, teren płaski, dojazd od ulicy około 100m utwardzony płytami . Woda i prąd znajduje się w granicy działki. Wyjątkowe położenie nieruchomości z panoramą na całą okolice i widokiem na jezioro które ma pow. około 55ha. Jest bardzo czystym i zadbanym jeziorem. Bardzo dobry dojazd komunikacyjny, w niedalekiej odległości znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, kościół, przychodnia zdrowia, sieć sklepów. Bardzo atrakcyjna nieruchomość . Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć pełną ofertę naszego biura, zapraszamy na naszą stronę: http://www.horyzont-n.pl

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Mezowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne