Przeczytaj !!!!! PRPSZE

Przeczytaj !!!!! PRPSZE - Pani szuka Pana - MAZOWIECKIE
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
MAZOWIECKIE

Opis

Witam serdecznie mam na imię wiola mam 31lat wychowuje samotnie dwie córeczki jedna w wieku 12 lat, malutka Lenka ma 2latka i 6 miesięcy. Wychowała się w domu dziecka nie mam żadnej rodziny prócz dziewczynek. Znalazłam się w ciężkiej sytuacji finansowej ponieważ straciłam pracę z powodu virusa . Na obecna chwilę nie mamy co włożyć do garka a w lodówce oprucz światła nie ma nic .potrzebujemy żywności, środków czystości, pampersow, mleczka dla Lenki. Wszystkie pieniążki które dostajemy z opieki idą a wynajęcie mieszkania, błagam ludzi dobrego serca o pomoc błagam o jedzenie i środki czystości. . Z góry dziękujemy za okazane serce. . Jeżeli nie chcesz pomóc , to nie pisz , bo po co robic nadzieję na coś czego i tak nie zamierzasz zrobic . Bede wdzieczna za kazda pomoc .i Każda wpłacona złotówkę . Wioletta Wrońska. 12 1140 2004 0000 3302 8092 9169. Można przyjechać i sprawdzic jaka mamy sytuację . Dobro powraca.


Poznaj więcej osób, które kogoś szukają! Umieść swoje ogłoszenie i znajdź bliską Ci osobę!

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 690... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
MAZOWIECKIE

Dane wystawiającego:
Wiola

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 789
Data dodania: 2021-04-12

Zgłoś naruszenie
Wiola

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij