Działka rekreacyjna z domem

165 000 zł

Działka w Masłowie Pierwszym - parametry

Ulica:
Działkowa

Rodzaj działki:
Rekreacyjna

Droga dojazdowa:
Szutrowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
412.50

Powierzchnia:
400 m2

Ogrodzenie:
Tak

Dostępne media:

Kanalizacja - szambo
Prąd
Woda - studnia

Kształt działki:
Prostokąt


Działka rekreacyjna na sprzedaż, Masłów Pierwszy - opis nieruchomości

Działka rekreacyjna o pow. 400 m2 +600 m2 otulina, położona na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego ,,Zielona Dolina’’ w Masłowie I, 6 km od Kielc, zabudowana domkiem parterowym z użytkowym poddaszem o pow. 75 m2 z 2 tarasami o pow. ca’ 14 m2 każdy, salon , 2 sypialnie, kuchnia, 2 łazienki, kominek. Woda z własnej studni, szambo, c.o, energia elektryczna , gaz z butli. Budynek murowany z cegły żerańskiej , ocieplony styropianem. Dach kryty blachą fałdową, powlekaną. Teren zalesiony, przepięknie urządzony, ogrodzony, dozorowany całorocznie. Na terenie ogrodu 125 działek rekreacyjnych zabudowanych. Idealne miejsce na odpoczynek i rekreację Blisko miasta. Cena do negocjacji.Zaproponuj swoją rozsądna cenę.


------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka rekreacyjna do sprzedania w cenie: 165 000 zł.
Powierzchnia działki rekreacyjnej wynosi: 400 m2 (4a).
Dostępne media: Woda, Prąd, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie świętokrzyskim, w Masłowie Pierwszym, ulica: Działkowa.
Dojazd do działki drogą szutrową.
Działka ogrodzona


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Masłów Pierwszy - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kielce (pow. m. Kielce w świętokrzyskim), Ogłoszenia Skarżysko-Kamienna (pow. skarżyski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Ostrowiec Świętokrzyski (pow. ostrowiecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Starachowice (pow. starachowicki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Końskie (pow. konecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Jędrzejów (pow. jędrzejowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Skarżysko Kościelne (pow. skarżyski w świętokrzyskim)