Zakład Produkcyjny w Marianowie

1 290 000 zł

Zakład Produkcyjny w Marianowie - Hale, magazyny na sprzedaż - Marianowo
Zakład Produkcyjny w Marianowie - Hale, magazyny na sprzedaż - Marianowo - zdjęcie 1Zakład Produkcyjny w Marianowie - Hale, magazyny na sprzedaż - Marianowo - zdjęcie 2Zakład Produkcyjny w Marianowie - Hale, magazyny na sprzedaż - Marianowo - zdjęcie 3Zakład Produkcyjny w Marianowie - Hale, magazyny na sprzedaż - Marianowo - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Marianowo
woj. zachodniopomorskie
pow. stargardzki
gm. Marianowo

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Ulica:
Marianowo

Pow. obiektu:
746 m2

Cena za m2:
1729.22

Pow. działki:
3095 m2

Wysokość min:
3 m

Obiekt nowy:
Nie

Ogrzewanie:
Tak


Opis

Atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Marianowo, która była wykorzystywana jako zakład produkcyjny branży przetwórstwa. Zakład wyposażony, (nowe chłodnie i mrożnie). Działka o powierzchni 3905 mkw, zabudowana budynkiem produkcyjnym o powierzchni całkowitej 746 mkw powierzchni: w tym parter magazyny i pomieszczenie produkcyjne 616 mkw, piętro zaplecze biurowe i socjalne o powierzchni 130 mkw.
Istnieją szerokie możliwości przystosowania obiektu do potrzeb własnych. Na terenie nieruchomości istnieje możliwość wybudowania domu mieszkalnego. Działka jest położona w pobliżu jeziora. Bardzo dobry dojazd z Berlina i Szczecina "Autostradą berlińską". Atrakcyjna oferta inwestycyjna.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 501... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Marianowo
woj. zachodniopomorskie
pow. stargardzki
gm. Marianowo

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
BiuroZCN
(Biuro ZCN)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 496
Data dodania: 2019-06-11

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

BiuroZCN
(Biuro ZCN)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij