Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Pakiety prywatnej opieki medycznej dla firm już od 5 osób! profity motywujące dla pracowników.

50,00 zł


Opis

Pakiety zdrowotne należą do najbardziej cenionych i pożądanych przez pracowników. Zapewnienie im oraz ich najbliższym opieki medycznej, wpływa na wzrost efektywności i lojalności oraz obniżenie absencji pracowników. Dbając o to, co dla nich cenne, dbasz o swoją firmę. Tak działa Allianz Opieka Zdrowotna.

Decydując się na zakup ubezpieczenia, zyskujesz:
• tańsze rozwiązanie od podwyżki dzięki możliwości zaliczenia składek w koszty uzyskania przychodów,
• wzrost prestiżu i atrakcyjności swojej firmy jako pra-codawcy dzięki zbudowaniu atrakcyjnego programu motywacyjnego,
• podniesienie lojalności kadry i zacieśnienie więzi między pracodawcą a pracownikiem.

Allianz Opieka Zdrowotna to idealne rozwiązanie dla firmy i jej pracowników.
• Najlepsze placówki - ubezpieczenie umożliwia korzy-stanie z usług ponad 1700 placówek medycznych w całej Polsce (w tym Lux Med, Centrum Medyczne Damiana, Enel Med, Polmed, Falck, Swissmed i wiele innych).
• Swoboda korzystania z usług - ubezpieczeni mogą bezgotówkowo korzystać z usług placówek współpracujących z Allianz lub z usług dowolnej placówki medycznej na zasadzie refundacji kosztów (do wysokości określonego limitu).
• Szybki dostęp do opieki - ubezpieczenie zapewnia łatwy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostyczno-laboratoryjnych, szczepień, wizyt domowych i wiele innych.
• Kompleksowa opieka medyczna - w zakresie ubezpieczenia - w zależności od potrzeb firmy i pracowników - może być rehabilitacja, stomatologia, wypłata za pobyt w szpitalu, refundacja kosztów zakupu leków po pobycie w szpitalu i wiele innych.
• Proste umówienie wizyty - umawianie przez: internet, całodobową Infolinię Medyczną lub bezpo-średnio w placówce medycznej oznaczonej znacz-kiem EWKA (wykaz placówek medycznych na stronie www. zdrowotne. allianz.pl).
• Całodobowa pomoc w trudnych sytuacjach - usługi dostępne przez całą dobę obejmujące m.in.: transport medyczny, rehabilitację, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, opiekę pielęgniarki i pomoc domową.

Chętnie pomogę w przygotowaniu odpowiedniego programu ubezpieczenia zdrowotnego. Zapraszam również do rozmowy o innych atrakcyjnych rozwiązaniach, które mogą wzbogacić program motywacyjny firmy


Następne ogłoszenie

Następne