Hala/magazyn na sprzedaż

95 000 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo
Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo - zdjęcie 1Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo - zdjęcie 2Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo - zdjęcie 3Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo - zdjęcie 4Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo - zdjęcie 5Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo - zdjęcie 6Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo - zdjęcie 7Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Malechowo - zdjęcie 8

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Malechowo
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Malechowo

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. obiektu:
191 m2

Cena za m2:
498.45

Pow. działki:
849 m2


Opis

BEZPIECZNA PREZENTACJA – w związku z rozprzestrzenianiem się korona-wirusa, prezentacja tej nieruchomości odbywa się przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, rekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Do sprzedaży posesja położona, we wsi Malechowo, będącej siedzibą gminy, nieopodal drogi krajowej nr 6, na trasie Gdańsk-Szczecin.
Parcela z bramami wjazdowymi od strony drogi asfaltowej, na niej budynek magazynowy o powierzchni nieco ponad 190m2, usytuowany po przeciwległej stronie od bram wjazdowych. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony o konstrukcji mieszanej: szkielet żelbetowy wypełniony murem z cegły kratówki. Dach dwuspadowy z belek prefabrykowanych, odeskowany, kryty papą i częściowo eternitem. Ściany wewnętrzne z cegły wapienno-piaskowej, posadzki betonowe. Ściany zewnętrzne tynkowane tynkiem cementowo-wapiennym. W budynku pomieszczenie hali magazynowej i trzy niewielkie pomieszczenia pomocnicze.

Powierzchnia działki 849 m2 i magazyn wystarczą, żeby utworzyć na tej przestrzeni magazyn i skład materiałów, np budowlanych. Do strony asfaltowej działka w ponad połowie powierzchni wyłożona betonowymi płytami utwardzającymi podjazd oraz teren do składowania.

Działka w całości ogrodzona. Dostępne sieci: wodociąg gminny, sieć elektroenergetyczna, sieć kanalizacyjna po przeciwnej stronie ulicy, sieć gazowa bezpośrednio przy działce. Zapraszam do kontaktu.

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Malechowo
woj. zachodniopomorskie
pow. sławieński
gm. Malechowo

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-09-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij