20 + 4 gratis! Feringa Classic Meat Menu, 24 x 400 g - Drób

189,40 zł

20 + 4 gratis! Feringa Classic Meat Menu, 24 x... - Karmy dla kotów - Malbork

Opis

Feringa Classic Meat Menu przygotowano z białka z co najmniej dwóch źródeł – 70% mięsa lub ryb i podrobów – w połączeniu z niektórymi lokalnymi warzywami lub owocami i ziołami. Receptury odpowiednie dla gatunku są bezzbożowe, bez sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów. Wykonane w Austrii z najwyższą starannością i miłością. Staranny dobór lokalnych składników umożliwia tworzenie mnóstwa kreatywnych kompozycji. Wszystkie użyte składniki zostały zapisane w składzie – dla autentycznego smaku jak w domu. CYBERWEEK! Kup teraz 20 x 400 g karmy mokrej klasy premium marki Feringa, a kolejne 4 puszki otrzymasz gratis! Pakiet mieszany 1: 8 x Królik i indyk, 8 x Drób, 8 x Łosoś i indyk. Pakiet mieszany 3: 8 x Dziczyzna, 8 x Wołowina i drób, 8 x Kurczak i pstrąg. Pakiet mieszany 4: 8 x Drób, 8 x Jagnięcina i królik, 8 x Łosoś i indyk. Feringa Classic Meat Menu w skrócie: Przygotowano z miłością i starannością w Austrii, smakuje jak domowe. 70% mięsa i pełnowartościowych podrobów. Minimum dwa źródła białka. Bezzbożowa receptura zgodna z dobrostanem gatunku, z dodatkową porcją troski, kreatywności i różnorodności. Harmonijna kompozycja warzyw i ziół, rosnących w rodzimych ogródkach. Szczera deklaracja: użyto wyłącznie składniki podane w składzie. Autentyczny smak: bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Feringa – przygotowana z miłością, jak w domu! Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 1399551. Więcej informacji o produkcie znajdziesz poniżej: Feringa Classic Meat Menu, 6 x 400 g

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Malbork
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Malbork
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-03-09

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij