Golf NEXT Medium czarny pachy:2x56 cm roz:M opinajacy.

25,00 zł

Szczegóły

Rozmiar:
M

Marka:
Next

Materiał dominujący:
Bawełna

Kaptur:
Nie

Styl:
Elegancki

Golf:
Tak

Kolor dominujący:
Czarny


Opis

Witam.Mam do sprzedania sweter golf firmy: NEXT MEDIUM w czarnym kolorze .Bardzo ciepły ,opinający . Sweterek posiada kieszonkę na rękawie.100% cotton/bawełna. Zdjęcia zrobione na manekinie oraz na płasko.GOLFIK nie sprany,nie zmechacony,itp.Dokładne wymiary to:szer.pod pachami: 2x56cm ,dł.rekawa od barku: 58cm ,dł.rekawa od pachy: 50cm , szer.na dole:2x45cm ,dł.całosci; 64cm.Wszystkie zalety golfika pokazują zdjęcia. Masz pytania dzwoń: 699 - 388-939 - a dowiesz się wszystkiego.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Lubsko - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Zielona Góra i okolica (pow. m. Zielona Góra w lubuskim), Ogłoszenia Krosno Odrzańskie i okolica (pow. krośnieński w lubuskim), Ogłoszenia Żary i okolica (pow. żarski w lubuskim), Ogłoszenia Gubin i okolica (pow. krośnieński w lubuskim), Ogłoszenia Sulechów i okolica (pow. zielonogórski w lubuskim), Ogłoszenia Kożuchów i okolica (pow. nowosolski w lubuskim), Ogłoszenia Czarnowice i okolica (pow. krośnieński w lubuskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Lubsku lub w całym województwie lubuskim.