Następne

Wykrywacz metali Salamandra S5 nowy,okazja, 3 lata gwar.

360,00 zł


Opis

profesjonalny,z rozróżnianiem metali,zasięg do 3m(najgłębszy polski wykrywacz),wskaźnik,dyskryminacja wielkościowa(eliminacja przedmiotów żelaznych według wielkości),wymienne sondy 22,27,37cm (możliwość zakupienia z jedną sondą do wyboru),sondy wodoszczelne(możliwość poszukiwań pod wodą),namierzanie celu z możliwością określenia wielkości przedmiotu,NOWOŚĆ automatyczne strojenie do gruntu ( praca dynamiczna),możliwość zasilania akumulatorkami 9,6v+ładowarka,bateriami AA 1,5v(paluszki)lub bateriami 9v,nowy,waga 1,4-1,8kg(w zależności od sondy i rodzaju zasilania),instrukcja,3 lata gwarancji,możliwość wysyłki ze sprawdzeniem zawartości przy odbiorze przed zapłatą.Atrakcyjna cena do uzgodnienia.

Wykrywacz posiada TRZY RODZAJE PRACY:
G-wyszukiwanie wszystkich metali(kolor+żelazo)
I- wyszukiwanie wszystkich metali kolorowych(z jednoczesną dyskryminacją wielkościową żelaza)
II-wyszukiwanie szlachetnych metali kolorowych np.miedź,mosiądz,srebro,złoto(z jednoczesną eliminacją przedmiotów żelaznych oraz śmieci aluminiowych takich jak kapsle,zawleczki od puszek, tubki,folie, itp.)
REG. DŹWIĘKU
REG.GŁĘBOKOŚCI POSZUKIWAŃ
REG.BALANS GRUNTU ( manualne dopasowanie sondy do danego rodzaju gruntu ),
REG.DYSKRYMINACJI Z FILTREM ŻELAZA(funkcja ta umożliwia nam pomijanie drobnych śmieci żelaznych np. gwoździe,odłamki,itp. a wykrywać większe przedmioty żelazne takie jak bagnet,szabla karabin,hełm,itp. Filtr żelaza pomaga w poszukiwaniu drobnych rzeczy kolorowych np. monet,odznaczeń,biżuteri, które znajdują się w pobliżu śmieci żelaznych albo pod nimi)

Przykładowe zasięgi w ziemi sonda 37cm lub 22cm(najgłębszy polski wykrywacz):
Moneta 1zł:37cm-30cm
Moneta 5zł:40cm-34cm
Łuska mauser:46cm-37cm
Klamra od pasa"carska":70cm-54cm
Puszka od piwa:1,2m-95cm
Hełm niemiecki:1,5m-1,15m
Blacha 82x35cm:2,3m-1,7m
Posiadam także akcesoria do wykrywaczy Salamandra S5,sondy,uchwyty,płytki,itp.oraz możliwość wypożyczenia.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Lublin - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne