Wieczór panieński Latino Night

Wieczór panieński Latino Night - Organizacja imprez - Lublin
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

LATINO NIGHT to wieczór panieński opiewający gorące rytmy latino - pełna godzina zegarowa treningu pobudzającego endorfiny i całe ciało do ruchu wraz z nabyciem nowego doświadczenia oraz nauką tańca latynoamerykańskiego dla każdego. Cena 130 zł od grupy zawiera wynajem sali, trening z grupą, poczęstunek szampanem, upominki oraz vouchery dla każdego uczestnika.

Istnieje również możliwość dojazdu do różnych lokalizacji wskazanych przez grupę lub wynajem kilku sal na terenie Lublina o dogodnej dla uczestników godzinie! Cena jest stała i niezależna od liczby uczestników. Sprawdź ofertę i przeżyj niezapomnane chwile.

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA:
www.firstdancelublin.com
facebook.com/FirstDanceLublin
instagram: firstdancelublin

O MNIE:
Nazywam się Marcin Rychwiński. Blisko 13 lat poświęciłem zawodowemu uprawianiu sztuki tanecznej osiągając międzynarodowe klasy taneczne A/A w tańcach latynoamerykańskich i w tańcach standardowych oraz zdobywając wysokie lokaty na turniejach tańca towarzyskiego. Lata występów na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej zaowocowały rozwojem tanecznych umiejętności i poszerzania doświadczenia. Reprezentowałem klub "Lider" Lublin zdobywając tytuły Mistrza i V-ce Mistrza Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a także nieprzerwanie plasując się w czołówkach top 20 najlepszych par Polski kategorii Youth w tańcach latynoamerykańskich. Swoją karierę w 2010 roku zakończyłem tańcząc w warszawskiej formacji latynoamerykańskiej "Akant Family" i zdobywając z grupą taneczną tytuł V-ce Mistrza Polski. Jestem absolwentem specjalizacji animacja kultury na kierunku pedagogika (UMCS) oraz pedagogiem -arterapeutą (KUL). Współpracuję z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych prowadząc zajęcia w placówkach szkolnych a także zarażam swoją profesją klientów klubów fitness.
Swoją życiową pasję przekształciłem w nauczanie innych. Od trzech lat First Dance Lublin pomaga grupom, parom, a także indywidualnym osobom w rozwoju kompetencji tanecznych świadcząc swoje usługi..

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 531... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Marcin

Lublin
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Organizacja imprez
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2022-01-23

Zgłoś naruszenie
Marcin

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij