Wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. osuszania, BBQ, 210l,

6 119,00 zł

wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin
wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 1wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 2wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 3wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 4wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 5wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 6wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 7wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 8wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 9wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 10wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 11wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 12wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 13wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 14wędzarnia od Producenta, elektryczna, sys. os... - Wędzarnie - Lublin - zdjęcie 15
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Ogrodowa wędzarnia elektryczna FRANCO™ Premium marki FASANiO®, bezpośrednio od Producenta.

Zalety wędzarni FRANCO™ Premium:

- intuicyjność i łatwość obsługi - projekt wędzarni powstał z myślą o wszystkich entuzjastach wędzenia, zarówno tych zaawansowanych oraz rozpoczynających swoją przygodę z wędzeniem. Rozwiązania zostały przemyślane tak, by maksymalnie ułatwić obsługę, dzięki czemu wędzenie stanie się procesem intuicyjnym i prostym.
- system osuszania Dry Faster™, który sprawnie rozprowadza powietrze po komorze, przyspieszając poszczególne etapy wędzenia. Co dokładnie daje takie rozwiązanie? Znacznie przyspiesza proces osuszania produktów przed wędzeniem. Daje możliwość wygrzewania i osuszania produktów jednocześnie, do temperatury 70°C, np. podczas suszenia wołowiny. Przyspiesza schładzanie uwędzonych produktów po zakończonym wędzeniu. Ilość wprowadzanego powietrza można regulować.
- potrójna izolacja - komora posiada potrójną izolację, a drzwi posiadają dedykowaną uszczelkę, która utrzymuje stabilną temperaturę.
- wysoka jakość wykonania - wędzarnie wyprodukowano z najwyższej jakości szlifowanej stali nierdzewnej. Dodatkowo zastosowane drewno nawiązujące do tradycji wędzenia nadaje wędzarni elegancki i niepowtarzalny wygląd.
- wyjątkowa budowa - nowatorskie umiejscowienie komina wylotu dymu z tyłu wędzarni sprawia, że jest ona znacznie lepiej zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi. Duża pojemność paleniska powoduje, że jeden wsad wystarczy na 2 do 4 godzin wędzenia. Dodatkowo dzięki wielkości można umieszczać w nim zrębki w postaci sporych kostek o wymiarach 3x3 cm wykonanych samodzielnie.
- bezpieczeństwo - każde urządzenie w trakcie procesu produkcyjnego przechodzi testy bezpieczeństwa - dzięki temu mamy pewność, że oddawane w Państwa ręce wędzarnie są w pełni bezpieczne i zgodne z normami.
- oryginalna budowa komory wędzarniczej - proces żarzenia się drewna odbywa się w komorze spalania obok komory wędzarniczej, do której wtłaczany jest jedynie wytworzony podczas procesu podgrzany dym. Takie rozwiązanie powoduje, że ilość substancji potencjalnie szkodliwych przenika do żywności w znacznie mniejszym stopniu.
- certyfikat CE - pozwala on na bezpieczne korzystanie z wędzarni zgodnie z normami ustalonymi dla tego typu urządzeń przez Unię Europejską.

Wyposażenie wędzarni :
- cyfrowy sterownik - możliwość ustawienia podgrzewania komory wędzarniczej do temperatury 150°C z dokładnością do 1°C
- dymogenerator/palenisko - pozwala na zastosowanie zrębków drewnianych od dowolnego dostawcy, bądź wykonanych samodzielnie
- system osuszania Dry Faster™
- system odwadniania Drainer™ - wyprowadza skapujący z wędzonek płyn na zewnątrz komory wędzarniczej do specjalnego pojemnika, który można łatwo opróżnić oraz myć w zmywarce
- ergonomiczna komora wędzarnicza - zapewnia wygodę użytkowania oraz dowolne umiejscowienie wędzonych wyrobów
- BBQ w standardzie - możesz podpiekać swoje wyroby aż do 150 °C
- akcesoria - każda wędzarnia została wyposażona w dwie wyjmowane stalowe półki (np. do wędzenia ryb lub serów) oraz pięć drewnianych kołków

Wymiary wędzarni FRANCO™ Premium Large:
Objętość komory: 210 l
Wsad około: 25 kg
Gabaryty: 82 x 69 x 111 cm
Waga: 60 kg
Cena: 6119 zł

Specyfikacja techniczna:
- cyfrowy regulator temperatury
- moc wędzarni - 1,55kW
- moc grzałki - 1,5 kW
- maksymalna temperatura - 150°C
- min. temperatura generowana z paleniska wewnątrz wędzarni - 40°C
- maksymalna temperatura sterowana cyfrowo - 150°C
- materiały - stal nierdzewna szczotkowana, drewno dekoracyjne, ocieplenie bezpieczne dla żywności
- klasa urządzenia - I
- gwarancja - 24 miesiące

Jeśli nie znaleźliście Państwo wędzarni, która spełniałaby Wasze oczekiwania zapraszamy do kontaktu!

Dostawa na terenie Rzeszowa gratis.
Dostawa kurierem na terenie Polski - 150zł.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 798... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
FASANiO

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wędzarnie
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2021-03-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

FASANiO

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij