Szablony mailowe szablony ebay templatki strony


Opis

Szablony mailowe szablony ebay templatki strony
Wykonam szablon mailowy, na e-bay, templatki, strony internetowe, strony firmowe. Wykonam szablon html, css, templatkę, stronę internetową. Wykonam w nowoczesnych standardach, na indywidualne zamówienie, od podstaw, kompatybilną z każdą przeglądarką, na urządzenia mobilne.. Wykonam tanio szablon na indywidualne zamówienie, szybko i tanio. Wykonam szablon, przetestuję go na różnych przeglądarkach. Dołożę do tego skrypt PHP, np. formularz kontaktowy, ankietę, dołączę bazę danych mySQL (potrafię też modyfikować kod PHP i pisać w SQL, pomocnicze prace programistyczne). Pracownik zdalny (zdolny też), firma, samozatrudnienie, płatnik VAT . Zapraszam do współpracy i na stronę web3promagraco.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Lublin - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kraśnik (pow. kraśnicki w lubelskim), Ogłoszenia Puławy (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Świdnik (pow. świdnicki w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Kazimierz Dolny (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Poniatowa (pow. opolski w lubelskim), Ogłoszenia Krasnystaw (pow. krasnostawski w lubelskim)