SKUP Samochodów całe i uszkodzone


Opis

Skupem aut za gotówkę zajmujemy się od lat. Przez te lata przeprowadziliśmy tysiące transakcji, zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów. Wielu z nich korzystało z naszych usług wielokrotnie oraz polecało nas wśród znajomych i rodziny.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb Klienta, który to wyznacza czas i miejsce skupu. Wyróżniamy się wśród konkurencji m.in. bezpłatnym dojazdem do Klienta, kupnem samochodu za możliwie najwyższą cenę, a także bezpieczeństwem całej transakcji kupna - sprzedaży samochodu. Za samochody płacimy gotówka od reki, zaraz po ustaleniu ceny, Interesuje nas każde auto w każdym stanie.

KUPUJEMY :

-Auta osobowe.
-Auta dostawcze.
-Samochody ciężarowe.
-Samochody wszystkich marek.
-Busy.
-Auta po nauce jazdy.
-Samochody po taxi.
-Auta w każdym stanie wizualnym i technicznym.
-Auta zdekompletowane.
-Auta całe i uszkodzone.
-Auta od firm i prywatnych właścicieli.

OFERUJEMY :

-Bezpłatny dojazd do klienta na terenie całego kraju.
-Odkup auta od razu po ustaleniu ceny.
-Minimum formalności.
-Wypłatę gotówką od ręki.
-Miły i profesjonalny kontakt.
-Możliwie najszybszy dojazd.
-Kupno auta za możliwie najwyższą cenę.
-Własny transport.
-Bezpieczeństwo podczas transakcji kupna-sprzedaży samochodu.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Lublin - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kraśnik (pow. kraśnicki w lubelskim), Ogłoszenia Puławy (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Świdnik (pow. świdnicki w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Poniatowa (pow. opolski w lubelskim), Ogłoszenia Kazimierz Dolny (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Krasnystaw (pow. krasnostawski w lubelskim)