Rolki ze skóry wołowej z wypełnieniem - 3 sztuki

14,80 zł

Rolki ze skóry wołowej z wypełnieniem - 3 sztuki - Przysmaki dla psów - Lublin

Opis

Rolki ze skóry wołowej z wypełnieniem, zawierają 3 różne składniki: skórę, żwacze i penisy wołowe, z których każdy to źródło białka. Rolki do żucia oferują Twojemu psu odmianę i przyjemność z żucia, oraz dbają o higienę jamy ustnej. Przysmak bliski naturze został wyprodukowany bez konserwantów, barwników i aromatów, ze składników pochodzących z Europy. Rolki nadają się dla średnich i dużych psów, mają ok 17 cm długości i ważą 73g każda. Rolki ze skóry wołowej z wypełnieniem w skrócie: Surowce z Europy. 3 w 1: kombinacja skóry, żwaczy i penisów wołowych. Długotrwała przyjemność z życia. Bez konserwantów, aromatów i barwników. Bez cukru i zbóż. Przysmak bliski naturze. Wzmacnia zęby i szczękę. Intensywność zapachu (skala 1-5, gdzie 5 to bardzo intensywny) 3. Wielkość (orientacyjnie): ok. 17 cm. Waga: jedna rolka ok. 73 g. Polegaj na naturze i zachwycaj swojego psa! Przysmak w formie rolek ze skóry wołowej z wypełnieniem jest produktem naturalnym, dlatego tekstura i kolor mogą różnić się w zależności od partii. Nie podawaj tego naturalnego przysmaku psom ze skłonnością do połykania pożywienia w całości. Lepszym wyborem w takim przypadku będą miękkie produkty, takie jak klasyczne uszy, a także płuca, wątroby czy penisy. Ten artykuł jest w 100% naturalnym produktem, dlatego mogą odstawać od niego pojedyncze odłamki, które mogą także pojawiać się w trakcie żucia. Usuń odłamki zanim pies zacznie żuć przysmak i nie pozostawiaj gryzącego psa bez nadzoru.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Lublin
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij