RINTI Max-i-mum, wołowina - 12 kg

229,80 zł

RINTI Max-i-mum, wołowina - 12 kg - Karmy dla psów - Lublin

Opis

Maksymalna świeżość: sucha karma RINTI Max-i-mum przyrządzana jest w 65% ze świeżego mięsa i świeżych podrobów. Wzmacnia to naturalny smak karmy i wspomaga przemianę materii Twojego psa. Karma podstawowa dla Twojego psa, dzięki wysokiej zawartości mięsa, utrzymuje odpowiednie proporcje białka i tłuszczu. Wspomaga trawienie i odciąża organizm Twojego pupila. Białka zwierzęce są najlepiej przyswajane przez psy. Całkowita zawartość mięsa w karmie RINTI Max-i-mum wynosi 70% i zapewnia odpowiednią ilość białka. Ta wysokiej jakości sucha karma jest bezzbożowa i jest lekkostrawna nawet dla zwierząt z problemami trawiennymi. W 30% ta smaczna karma składa się z warzyw, które są źródłem witamin, składników mineralnych i odżywczych oraz błonnika. Dzięki wspomagającym trawienie drożdżom piwnym i bogatym w błonnik skorupkom ziarna babki RINTI Max-i-mum wspomaga zdrowe trawienie i dobre samopoczucie Twojego psa. RINTI Max-i-mum, wołowina w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. 70% zawartości mięsa zapewnia równowagę między białkiem a tłuszczem i zaopatruje w odpowiednią ilość białka zwierzęcego. Bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów, odpowiednia nawet dla zwierząt z problemami trawiennymi. 65% świeżego mięsa i podrobów dla wyrazistego smaku i najlepszej przyswajalności. Smaczna wołowina i kurczak są zdrowe i lekkostrawne. 30% warzyw źródło witamin, składników mineralnych i błonnika. Drożdże piwne i skorupki ziarna babki wspomagają trawienie. Całościowa i zbilansowana: gwarantuje dobry profil odżywczy.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Lublin
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij