(prawie) nowe, po 0,5 sezonu kpl koła z letnimi oponami Kleberga, dosokonały stan

475,00 zł

Szczegóły

Szerokość:
165 mm

Rodzaj pojazdu:
Samochód osobowy

Profil:
65

Średnica felgi:
14 cal

Ilość śrub (otworów):
4


Opis

Prawie nowe, w doskonałym stanie kpl koła, w tym opony letnie marki Kleber (koncern Michelen) sprzedam. Felgi stalowe w świetnym stanie , R14, 4 śruby (4x100). założyć i jechać - co najmniej 100.000 km. Szerokiej drogi. T A N I O!. Tylko 1/4 ceny nowych, a są jak nowe.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Lublin - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Kraśnik i okolica (pow. kraśnicki w lubelskim), Ogłoszenia Puławy i okolica (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Świdnik i okolica (pow. świdnicki w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów i okolica (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Kazimierz Dolny i okolica (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Poniatowa i okolica (pow. opolski w lubelskim), Ogłoszenia Opole Lubelskie i okolica (pow. opolski w lubelskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Lublinie lub w całym województwie lubelskim.