Myjka Parowa , Marem JMR8000E Plus (myjnia parowa)

6 000,00 zł


Opis

Myjnia parowa firmy Marem (3,5KW), model JMR8000E Plus z 1000-watowym odkurzaczem Viper i mnóstwem akcesoriów pomocniczych.

Doskonale sprawdza się podczas prania tapicerki samochodowej, meblowej, dywanów, wykładzin, mycia okien, mycia karoserii samochodowej, czyszczenia glazury, terakoty, fug i wielu innych materiałów, dodatkowo pozbywając się nieprzyjemnych zapachów.

Maszyna była użytkowana przez około rok czasu, jest zadbana. Stan oceniam na bardzo dobry.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie lub mailowo.

OKAZJA !

Cena 6000zł to 50% ceny nowego zestawu.

Polecam i zapraszam


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Lublin - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Kraśnik i okolica (pow. kraśnicki w lubelskim), Ogłoszenia Puławy i okolica (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Świdnik i okolica (pow. świdnicki w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów i okolica (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Łęczna i okolica (pow. łęczyński w lubelskim), Ogłoszenia Elizówka i okolica (pow. lubelski w lubelskim), Ogłoszenia Kazimierz Dolny i okolica (pow. puławski w lubelskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Lublinie lub w całym województwie lubelskim.