lokal do wynajęcia

4 720,00 zł

Szczegóły

Ulica:
Wolska 8a

Cena za m2:
40.00

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
118 m2

Poziom:
Parter

Obiekt nowy:
Nie

Podjazd dla dostawców:
Tak

Podjazd dla wózków:
Nie

Ciąg handlowo-usługowy:
Tak


Opis

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu powierzchni handlowej w Galerii Wolskiej, położonej w Centrum Lublina przy ul. Wolskiej 8a.

Galeria zlokalizowana jest w obrębie dużego węzła komunikacyjnego, w pobliżu dworca PKP i PKS, w bliskim sąsiedztwie znajdują się Lubelskie Targi Wschodnie, Centrum Budownictwa, banki.
Budynek Galerii jest budynkiem jednopiętrowym , zabytkowym, o niepowtarzalnym wyglądzie i charakterze, z parkingiem na ok. 100 miejsc
Proponowany lokal ma powierzchnię 118 m2, usytuowany na parterze budynku z bezpośrednim wejściem z parkingu.
W sąsiedztwie znajduje się Biedronka i bank a na piętrze Galerii ma swój sklep m.in. Fabryka Mebli Bodzio. Miejsce jest więc znane, uczęszczane i wypromowane.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:
Galeria Wolska
Ul. Wolska 8a, 20-410 Lublin
Administracja
Tel. 516169191


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Lublin - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Kraśnik i okolica (pow. kraśnicki w lubelskim), Ogłoszenia Puławy i okolica (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Świdnik i okolica (pow. świdnicki w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów i okolica (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Poniatowa i okolica (pow. opolski w lubelskim), Ogłoszenia Kazimierz Dolny i okolica (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Krasnystaw i okolica (pow. krasnostawski w lubelskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Lublinie lub w całym województwie lubelskim.