Ładowarka indukcyjna Samsung 9W EP-P1300 czarna w zestawie adapter zasilający

149,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Ładowarka indukcyjna Samsung 9W EP-P1300 czarna... - Akcesoria i części - Lublin

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Ładowarka bezprzewodowa Samsung EP-P1300 9W EP-P1300TBEGEU z adapterem zasilającym czarna Smartfon może pozostać w etui Za pomocą ładowarki bezprzewodowej Samsung EP-P1300 EP-P1300TBEGEU o mocy 9W możesz ładować kompatybilny smartfon, nawet gdy znajduje się w etui. Przesył energii może przenikać przez niemal każde etui, więc po prostu odłóż smartfon na ładowarkę, aby go naładować. * Testy przeprowadzono tylko z oryginalnymi obudowami Samsung. * Grube osłony mogą powodować spadek mocy lub nagrzewanie się, co może wydłużyć czas ładowania. * Czas ładowania może się różnić w zależności od warunków ładowania i materiału etui. * Zaleca się umieszczenie urządzenia pośrodku. Kolorowe diody LED. Szybkie ładowanie Kolorowy wyświetlacz LED pokazujący aktualny stan naładowania może być przyciemniony w nocy, dzięki czemu nic nie zakłóci Twojego snu. Dzięki funkcji szybkiego ładowania do 9 W szybko odzyskasz 100% naładowania baterii. Ładowarka bezprzewodowa Samsung EP-P1300 EP-P1300TBEGEU jest również kompatybilna z USB PD i adapterami do ładowania z szybkim ładowaniem AFC, więc nie musisz zbyt długo czekać, aby zacząć działać. * Funkcję ściemniania światła LED można aktywować tylko za pomocą smartfona (tylko dla modeli Samsung Galaxy S10 i Note10 lub nowszych). * W ustawieniach można ustawić harmonogram, aby wyłączyć indukcyjne szybkie ładowanie i zredukować światło LED. * Funkcja szybkiego ładowania jest dostępna tylko dla smartfonów. Obsługiwane są smartfony Galaxy Note5 i nowsze modele oraz iPhone 8 i nowsze modele. * Prędkości ładowania mogą się różnić w zależności od urządzenia. Rzeczywista prędkość ładowania może się również różnić w zależności od użytkowania, warunków ładowania i innych czynników. * Kompatybilna z urządzeniami Apple obsługującymi szybkie ładowanie bezprzewodowe 7,5 W. * Adaptery do ładowania z funkcją USB Power Delivery (PD) i adaptery do ładowania z funkcją szybkiego ładowania AFC są dostępne osobno. * Power Delivery (PD) i Adaptive Fast Charging (AFC) to protokoły szybkiego ładowania urządzeń Samsung. Znajduje miejsce prawie wszędzie Dzięki smukłej, eleganckiej i kompaktowej konstrukcji ładowarka bezprzewodowa Samsung EP-P1300 EP-P1300TBEGEU nie zajmuje dużo miejsca. Możesz umieścić ją niemal w każdym, dowolnym miejscu i mieć pod ręką, gdy smartfon lub słuchawki bezprzewodowe wymagają naładowania baterii. * Ładowanie bezprzewodowe wymaga podłączenia zasilania. * Zaleca się używanie wyłącznie oryginalnych kabli ładujących i adapterów do ładowania Samsung, które są dostępne osobno lub wchodzą w zakres dostawy. Akcesoria do ładowania innych firm mogą uszkodzić stację ładującą lub wydłużyć czas ładowania. Ładuj to, co lubisz Ładowarka bezprzewodowa Samsung EP-P1300 EP-P1300TBEGEU jest kompatybilna z różnymi urządzeniami - zarówno z systemem Android i Apple, dzięki czemu możesz naładować swój smartfon lub słuchawki bezprzewodowe bez względu na to, jakiego producenta wybierzesz.

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria i części
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-06-16

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij