HyperX Impact 32GB [2x16GB 2666MHz DDR4 CL15 SODIMM]

759,00 zł

HyperX Impact 32GB [2x16GB 2666MHz DDR4 CL15 SODIMM] - Pamieć RAM - Lublin

Opis

Kingston Impact DDR4 - Wyprzedź konkurentów dzięki pamięci DDR4 SODIMM najnowszej generacji Wyposaż swój notebook lub mini PC w najnowsze pamięci HyperX® Impact DDR4 SODIMM i zminimalizuj opóźnienia systemu. Pamięci HyperX Impact DDR4 zoptymalizowano dla profili XMP. Obsługują one funkcję Plug n Play i przetaktowują się automatycznie do najwyższej dostępnej częstotliwości a także współpracują z najnowocześniejszymi procesorami Intela i AMD. Nie musisz zmieniać ustawień BIOS-u – wsuń elegancki czarny moduł do gniazda pamięci i korzystaj z wyższej wydajności systemu. System przyspiesza nie generując przy tym ani więcej ciepła ani hałasu i nie zużywa więcej energii dzięki niskiemu napięciu zasilającemu pamięci HyperX Impact DDR4, które wynosi 1,2 V. Cechy charakterystyczne Optymalizacja dla najnowszych procesorów Intela i AMD Potężna wydajność SODIMM Automatyczne przetaktowanie z funkcją Plug N Play Łatwa konfiguracja dzięki profilom Intel XMP Niskie napięcie 1,2 V w standardzie DDR4 gwarantuje dużą wydajność i nieprzegrzewanie systemu Cienka czarna płytka drukowana i etykieta termiczna Maksymalna rozbudowa pamięci Pamięć Impact DDR4 jest dostępna jako pojedyncze moduły oraz zestawy złożone z 2 i 4 modułów, a więc na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla Twojego systemu. Bezproblemowa rozbudowa dzięki funkcji Plug N Play Pamięć Impact DDR4 automatycznie przetaktowuje się do najwyższej dostępnej częstotliwości. Obsługa profili Intel XMP Łatwe przetaktowywanie pamięci RAM dzięki profilom Intel XMP..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Lublin
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pamieć RAM
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Pamieć RAM w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij