Ogłoszenie jest nieaktualne

Biokominek Pinus

2 185,00 zł

Szczegóły

Wysokość:
96 cm

Szerokość:
114 cm

Kolor:
Biały


Opis

Dane techniczne
Rodzaj paliwa
biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg)
66,0
Materiał wykonania
mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm)
114,00
Wysokość (cm)
96,00
Głębokość (cm)
32,00
Certyfikat TÜV
Nie
Kolor
biały
Rodzaj biokominka
wolnostojący
Pojemność biowkładki (l)
1,80
Przeszklenie
Nie
Zalety
Biokominek z serii ZODIAC nie wymaga skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego. Jest prosty w montażu oraz w obsłudze, sprawdzi się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Jego portalowa obudowa sprawia, iż przypomina swoim wyglądem standardowe kominki. Jednocześnie niewielkie rozmiary pozwalają na umieszczenie go w dowolnym miejscu pod ścianą. Harmonijny i minimalistyczny kształt oraz otwarte palenisko tworzą doskonałą aurę dla każdego wnętrza.Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali nierdzewnej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób montażu:
Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.
kominsystem.pl


Ogłoszenia Lublin - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kraśnik (pow. kraśnicki w lubelskim), Ogłoszenia Puławy (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Świdnik (pow. świdnicki w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Kazimierz Dolny (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Poniatowa (pow. opolski w lubelskim), Ogłoszenia Krasnystaw (pow. krasnostawski w lubelskim)