Almo Nature HFC, 6 x 95 g - Cielęcina z szynką

26,80 zł

Almo Nature HFC, 6 x 95 g - Cielęcina z szynką - Karmy dla psów - Lublin

Opis

Almo Nature HFC- składniki pochodzenia zwierzęcego składają się wyłącznie z składników w 100% jakości żywnościowej*. Karma uzupełniająca dla dorosłych psów jest naturalnie bogata w szlachetne białka i cenne składniki pokarmowe. Almo Nature HFC - gwarancja naturalnej karmy dla psów! Karma mokra Almo Nature HFC nie zawiera żadnych dodatków (takich jak składniki mineralne czy witaminy), ponieważ zawarte składniki są już bogate w te oto substancje. Konserwacja odbywa się we własnym bulionie, dzięki czemu składniki odżywcze są zachowane - tak jak wyjątkowy smak. Almo Nature HFC 6 x 95 g w skrócie: Wysokiej jakości karma uzupełniająca dla psów. Składniki pochodzenia zwierzęcego w 100% jakości żywnościowej*. Naturalnie bogate w szlachetne białko i cenne składniki odżywcze. Smaczny dzięki naturalnemu bulionowi. Lekkostrawna. Bez dodatków. NATURALNIE! Bez konserwantów, środków wabiących oraz barwników. *Deklaracja na podstawie rozporządzeń Unii Europejskiej: Składniki, nadające się so spożycia dla ludzi, ze względów komercyjnych, ale nie przeznaczone do tego.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Lublin
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij