4Vets Natural Diabetes - 24 x 400 g

261,80 zł

4Vets Natural Diabetes - 24 x 400 g - Karmy dla psów - Lublin

Opis

Cukrzyca jest poważną chorobą, która dotyka nie tylko wielu ludzi, ale także psy. 4Vets Natural Diabetes to wysokiej jakości dietetyczna karma dla psów chorych na cukrzycę. Może służyć jako karma pełnoporcjowa w przypadku potwierdzonej choroby, ale także może być podawana profilaktycznie psom z nadwagą i otyłością, a także po sterylizacji i kastracji. Karma charakteryzuje się dużą zawartością wysokowartościowych białek, które są ważne dla budowy i utrzymania masy mięśniowej. Posiada obniżoną zawartość tłuszczu i zawiera wyselekcjonowane węglowodany, podczas trawienia których glukoza powoli przedostaje się do krwi. Jest to ważne, aby utrzymać stabilny poziom cukru we krwi. 4Vets Natural Diabetes karma mokra dla psa w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów regulująca podaż glukozy (cukrzyca). Zrównoważona zawartość energii i składników odżywczych: odpowiednia dla psów z potwierdzoną cukrzycą, jak również dla psów z nadwagą/otyłością oraz po kastracji/sterylizacji w celu zapobiegania cukrzycy. Bogata w białko: wysokiej jakości białka zwierzęce, które są ważne dla budowy i utrzymania masy mięśniowej. Niska zawartość tłuszczu: zawiera wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe. Wysoka zawartość błonnika: błonnik przyczynia się do przyjemnego uczucia sytości. Wyselekcjonowane węglowodany: zawierają polisacharydy (skrobia), które powoli uwalniają glukozę do krwi; ważne, aby uniknąć gwałtownych wzrostów glukozy we krwi. Suszone drożdże piwowarskie: źródło prebiotyków (MOS i beta-glukany), które mogą wspierać florę jelitową, zawierają również witaminy z grupy B. Bezzbożowa: odpowiednia dla wrażliwych psów z alergiami i nietolerancjami. Z cykorią: zawiera prebiotyczną inulinę, która wspiera florę jelitową. Nasiona babki płesznik: wysoce rozpuszczalne włókna o właściwościach wodo- i żelotwórczych, które mogą pomóc w normalizacji transportu karmy przez przewód pokarmowy. Źródło L-karnityny. Z juką: może zmniejszyć produkcję gazów w przewodzie pokarmowym i przyczynić się do zmniejszenia silnie pachnącego kału.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lublin
woj. lubelskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Lublin
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2022-01-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij